درراستای تقویت همکاری های اسنادی و کتابخانه ای؛

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان با معاون سیاسی، امنیتی استاندار قم دیدار کرد


تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۲/۲۴ - ۱۴:۳۶:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۳/۲/۲۴ - ۱۴:۴۲:۳۳
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان با معاون سیاسی، امنیتی استاندار قم دیدار کرد
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران و جمعی از مدیران کل سازمان با احمد حاجی زاده معاون سیاسی، امنیتی استاندار قم دیدار و گفتگو کردند.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران، محمد عباسی معاون توسعه مدیریت و منابع با شرح جایگاه این سازمان در حفظ هویت تاریخی و اسناد ملّی کشور گفت: با توجه به مرکزیت استان قم در رویدادهای تاریخی معاصر و همچنین مرکزیت علوم و معارف اسلامی در این استان، سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران در دولت سیزدهم تصمیم به گسترش و توسعه فعالیت های خود در استان قم گرفته و در یک گام عملی موثر، نمایندگی و دفتر پیگیری امور استان قم را فعال کرده است.

وی افزود: در صورت تعامل با نهادهای استانی و به ویژه استانداری بسیاری از فعالیت های حوزه کتاب، اسناد و تاریخ شفاهی در استان قم قابل اجرا است.

عباسی همچنین با توجه به نامه اخیر ریاست سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران به استاندار قم مبنی بر تخصیص ساختمان اداری مناسب با شرح وظایف این سازمان در دو بخش اسنادی و کتابخانه ای اظهار امیدواری کرد با همکاری و هماهنگی سازمان و نهادهای استانی شاهد فعال شدن همه ظرفیت های سازمان در این استان باشیم.

در ادامه این دیدار همچنین حجت الاسلام و المسلمین دانشی مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملّی استان قم  گزارشی از فعالیت های 18 ماهه این مرکز ارائه کرد و محمد عباسی و مدیران سازمان درباره فعالیت های بهتر و موثرتر این مرکز در حوزه اسناد ، کتاب و توضیحات و رهنمون هایی را بیان کردند.

در پایان این مراسم از مجموعه تالار نمایشگاهی مرکز اسناد حوزه و روحانیت بازدید به عمل آمد.