حمایت معنوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران از سیزدهمین جشنواره وب وموبایل


تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۱۰:۴۵:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۱۰:۵۱:۱۵
حمایت معنوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران از سیزدهمین جشنواره وب وموبایل
سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران، به عنوان حامی معنوی در سیزدهمین جشنواره وب و‌موبایل ایران حضور پیدا کرد.

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، با امضای تفاهم نامه ای میان ستاد برگزاری جشنواره وب وموبایل و سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، این سازمان حامی معنوی جشنواره شد. 
با تبادل این تفاهم‌نامه فرصت هم‌افزایی اکوسیستم کسب‌وکارهای آنلاین با بالاترین مرجع اطلاعات کتاب‌شناسی و اسناد و نسخ در کشور فراهم شد. 
شهریور سال جاری با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور از «سامانه حافظه ملی ایرانیان» در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران رونمایی شد. 
راه اندازی این سامانه با رویکرد «حافظه ملی در خانه هر ایرانی» و در راستای دسترسی پژوهشگران، ناشران، پدیدآورندگان و خوانندگان کتاب طراحی شد. افتتاح این سامانه با شیوع ویروس کرونا دسترسی آنلاین هموطنان را به گنجینه کتابخانه ملی تسهیل کرد.
سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، باسابقه‌ترین رویداد مستقل در اکوسیستم آنلاین کشور به شمار می‌رود و مراسم اختتامیه این جشنواره به صورت مجازی در تاریخ 1 اسفند برگزار شد و با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد. 
شورای داوران این جشنواره، گروهی از فعالان و بنیانگذاران کسب‌وکارها هستند و جشنواره هر سال با ترکیبی از رای‌گیری عمومی و داوری، نامزدها و برگزیدگان را معرفی می‌کند.

‍پایان خبر/