مهلت ارسال آثار به مسابقه هنرهای تجسمی کتابخانه ملی تمدید شد


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۸/۱۱ - ۱۱:۲۲:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۸/۸/۱۸ - ۱۴:۳۴:۱۱
مهلت ارسال آثار به مسابقه هنرهای تجسمی کتابخانه ملی تمدید شد
مهلت ارسال آثار به گالری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برای شرکت در مسابقه هنرهای تجسمی تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، گالری کتابخانه ملی در نظر دارد مسابقه‌‌ای از آثار خوش‌نویسی، نقاشی و حجم برگزار کند.

در بخش خوش‌نویسی شرکت کنندگان می‌توانند بهترین جمله از کتاب مورد علاقه‌ خود را خطاطی کنند. لازم به ذکر است رقابت در این بخش شامل شعر نمی‌شود. (نوشتن نام کتاب در فرسته الزامی است)

هم‌چنین در حوزه نقاشی و حجم نیز آثار باید کاملا با موضوع کتاب و کتابخوانی مرتبط باشند.

پس از ارسال آثار و ارزیابی آنها طی مراسمی همزمان با هفته کتاب به سه اثر برگزیده جوایزی اهدا می شود و در پایان این مراسم به همه آثار ارسالی گواهی اهدا خواهد شد.

همچنین 50 اثر برتر این مسابقه به مدت یک ماه در گالری کتابخانه ملی نمایش و در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

کتابخانه ملی ایران با هدف ایجاد فضای گفت و گو میان اهالی جامعه هنری کشور، ایجاد زمینه برای رشد هنر معاصر ایران و نیز ایجاد فرصت برای ارتقای آگاهی و هنر هنرمندان ایرانی، همزمان با هفته کتاب اقدام به برپایی این مسابقه کرده است.

از آنجایی‌که متقاضی شرکت در این مسابقه از تعداد قابل توجهی برخوردار شد بر همین اساس مهلت ارسال آثار به دبیرخانه گالری کتابخانه ملی ایران تمدید شد. ضمن آنکه امکان شرکت پرسنل سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران نیز در این مسابقه فراهم شده است.

برهمین اساس علاقمندان می‌توانند آثار خود را تا 20 آبان ماه سال 1398 به آدرس پستی: بزرگراه حقانی، غرب به شرق، بعد از مترو حقانی، بلوار کتابخانه ملی، ساختمان کتابخانه ملی، صندوق پستی  3693/15875 و کدپستی 14111/15376 ارسال کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و در صورت نیاز می‌توانید با شماره تلفن 09125005519 تماس بگیرید.

انتهای مطلب/