کتاب‌های مازاد خود را برای اهداء به مناطق محروم به کتابخانه ملی بدهید


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۶/۲۴ - ۱۱:۴۲:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۸/۶/۲۴ - ۱۷:۴:۷
کتاب‌های مازاد خود را برای اهداء به مناطق محروم به کتابخانه ملی بدهید
سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برای حمایت از کتابخانه‌های مناطق محروم اقدام به جمع آوری کتاب‌های مازاد مردم در سراسر کشور و ارسال آنها به مناطق کم برخوردار کرده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، ایجاد شور کتابخوانی در مناطق محروم کشور یکی از اهداف اداره کل فراهم آوری کتابخانه ملی است که در تازه‌ترین اقدام خود قصد دارد کتاب‌های بدون استفاده مردم را جمع‌آوری و به کتابخانه‌های مناطق محروم ارسال کند.

 

بنابراین علاقمندان به اهدای کتاب می‌توانند یا با شماره تلفن‌های ۸۱۶۲۳۲۴۰ و81623154 تماس حاصل کنند و یا کتاب‌های خود را به آدرس تهران بزرگراه حقانی بلوار کتابخانه ملی- اداره کل فراهم آوری- گروه مبادله و اهدا ارسال کنند.

سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در کنار اهدای کتاب به مناطق مختلف کشور به خصوص مناطق محروم در این حوزه از همگان برای اهدای کتاب‌های بدون استفاده و مازاد خود در جهت غنای کتابخانه‌های مناطق محروم دعوت کرده است.

در این اطلاعیه از کلیه فرهیختگانی که کتاب را ضامن حفظ میراث فرهنگی و توسعه دانش بشری می‌دانند دعوت شده تا در جهت نیل به این هدف والا با اداره کل فراهم آوری- گروه مبادله و اهدا کتابخانه ملی همکاری کنند.

انتهای مطلب/