یک بزرگداشت، یک رونمایی کتاب و یک نشست در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران


تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۰:۱۱:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۰:۱۴:۴۹
یک بزرگداشت، یک رونمایی کتاب و یک نشست در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران
به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، دوشنبه 14 آبان، سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، میزبان یک بزرگداشت، یک رونمایی کتاب و یک نشست است.

آیین بزرگداشت «محمود زند مقدم»

آیین بزرگداشت «محمود زند مقدم»، بلوچستانپژوه و مؤسس دانشگاه سیستان‌وبلوچستان به همراه رونمایی از مجموعه‌ی هفت‌جلدی «حکایتِ بلوچ» اثر او، ساعت 10 صبح در تالار قلم در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی برگزار می‌شود. گفتنی است در این برنامه، احمد مسجدجامعی، محسن گودرزی، نهال نفیسی و فؤاد نظیری به ایراد سخن می‌پردازند.

نشست «مسئله فرهنگِ عمومی در ایرانِ معاصر»

نشست «مسئله فرهنگِ عمومی در ایرانِ معاصر»، ساعت 10 صبح در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی برپا می‌شود که در آن، «نعمت‌الله فاضلی» با موضوع تغییرات فرهنگی و پیامدهای آن برای فرهنگ عمومی در ایران معاصر و «مسعود کوثری» با محور تبارشناسی تغییرات فرهنگی در ایران سخنرانی خواهند کرد.

رونمایی کتاب «ما و جهان اساطیری»

مراسم رونمایی کتاب «ما و جهان اساطیری» که اختصاص به گفت‌‌وگوی هوشنگ گلشیری و مهرداد بهار دارد، با سخنرانی ابوالقاسم اسماعیل‌پور، یونس تراکمه و باربد گلشیری، ساعت 16 در اندیشگاه فرهنگی برگزار می‌شود.

گفتنی است سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در بزرگراه حقانی(غرب به شرق)، بعد از ایستگاه مترو، بلوار کتابخانه ملی واقع است.