آیین تکریم و معارفه به عنوان مدیر اداره کل تدارکات و خدمات عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران


تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۵:۴:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۵:۴۷:۱۶
آیین تکریم و معارفه به عنوان مدیر اداره کل تدارکات و خدمات عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران
آیین تکریم «محمدجعفر مازینی» و معارفه «علی نوروزی» به عنوان مدیر اداره کل تدارکات و خدمات عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، در ابتدای این مراسم، فریبرز خسروی؛ معاون پژوهش و منابع دیجیتال سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت: با توجه به نگاه دینی، ما مسلمانان به این موضوع معتقد هستیم که خداوند در همه حال در حال آزمایش ما انسان ها است.  بنابراین با دراختیار قراردادن امکاناتی که شاید در اختیار دیگران نباشد در حال آزمایش هستیم. از این موضوع می توان نتیجه گرفت که ما نه تنها رزاق کسی نیستیم بلکه همه مرزوق خداوند هستیم.

او در ادامه با تبریک به نوروزی برای حضور در سمت جدید و تجلیل از مازینی گفت: امیدوارم با این تغییرات شاهد ‍پویایی و جهش سازمان اسناد و کتابخانه ملی به سمت تعالی باشیم و در این جابجایی ها زمینه های مثبت تری ایجاد شود.

خسروی در پایان با تاکید براینکه نیروی انسانی سرمایه هر سازمان محسوب می شود، گفت: قطعا از تجربیات همه همکاران در عرصه های مختلف استفاده خواهد شد.

در ادامه این مراسم مظفر ‍پاسدار شیرازی؛ معاون توسعه و منابع با تکریم از مازینی و تجلیل از زحمات او در دوره مسیولیتی که برعهده داشته گفت: در دوره حضور ایشان تغییرات قابل توجه و محسوسی اتفاق افتاد که این موضوع جای تقدیر دارد.

او در ادامه ضمن تبریک به نوروزی برای حضور در سمت جدید گفت: امیدوار هستم که این اداره کل با همت و جدیت مضاعف خدمت رسانی خوبی به مجموعه سازمان داشته باشد.

او گفت: اداره کل تدارکات به نوعی وظیفه پشتیبانی از تمام معاونت ها و ادارت را بر عهده دارد.