رییس کتابخانه ملی ایران در جشن دهه فجر تاکید کرد

ضرورت نقش آفرینی ملت ایران برای سرافرازی کشور


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۶:۵۵:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۷:۲۷:۵۲
ضرورت نقش آفرینی ملت ایران برای سرافرازی کشور
رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران متعلق به همه ملت ایران است، ‌گفت: اکنون نیز یکایک مردم ایران باید به فکر نقش آفرینی برای سرافرازی این کشور در آینده باشند.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و به منظور گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مراسم جشنی با حضور مدیران و کارکنان سازمان برگزار شد.

اشرف بروجردی - رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، با تبریک ایام خجسته دهه فجر، این انقلاب را حاصل زحمات، تلاش ها و ایثارگری همه مردم ایران دانست.

بروجردی یادآور شد: به رغم اینکه بسیاری از ما سال 1342 را به عنوان نماد انقلاب اسلامی ایران می دانیم اما باید بگویم که شاید بسیاری از تلاش ها و زحمات به بار نشستن این انقلاب از پیش از سال 42 آغاز شده بود.

وی با تاکید بر اینکه همه مردم ایران در شکل گیری و تحولات انقلاب اسلامی ایران نقش آفرین بوده اند افزود: بر همین اساس هیچ یک از ما نمی توانیم انقلاب را مصادره به مطلوب کنیم و لازم است از این پس نیز به فکر نقش آفرینی خود برای سرافرازی این کشور در آینده باشیم.

رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران ادامه داد: آغاز یک کار بدون بهره گیری از تجربه و سرمایه گذشته عبث و بیهوده است و آنچه امروز، ما با آن روبرو هستیم این است که چه کنیم و چگونه آینده را رقم بزنیم.

بروجردی آرمان ها و باورها را سرمایه ملت ایران دانست و افزود: امروز این سرمایه ها در اختیار ملت ایران است و باید با استفاده از آنها گام های بعدی را برداریم و نگاه ما به عنوان خانواده سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران باید به این سمت و سو باشد.

ادامه این مراسم با اجرای زنده قطعاتی از موسیقی توسط خواننده محبوب کشور محمد علیزاده و قرعه کشی بین همه همکاران همراه بود.

*اخبار سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران را در پیام رسان های فضای مجازی به آدرس(inmmedia@)، اینستاگرام به آدرس (nlai_ir) و در پیام رسان ملی ایتا به آدرس(inmmedia@)  دنبال کنید.

پایان خبر/