در دیدار با بازنشستگان سازمان اسناد و کتابخانه ملی مطرح شد

بروجردی: تجربه بازنشستگان برای کشور سرمایه است


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۶:۱۸:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۶:۴۸:۰
بروجردی: تجربه بازنشستگان برای کشور سرمایه است
رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت: تلاش بازنشستگان این سازمان که به عنوان حافظه ملی ایرانیان شناخته می‌شود باعث سربلندی جمهوری اسلامی است و تجربه آنها، برای ایران سرمایه محسوب می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، اشرف بروجردی در دیدار با تعدادی از بازنشستگان این سازمان از تلاش‌های بازنشستگان در دوران فعالیت‌شان تقدیر کرد.

وی در این جلسه ایام دهه فجر حاصل تلاش‌ها و زحمات کسانی است که دلسوزانه در این مملکت برای انجام وظیفه خدمت کردند.

بروجردی ادامه داد: دستاوردهای کنونی کشور با تلاش کسانی شکل گرفت که برای این کشور ایثار کردند و این انقلاب مرهون زحمات آنهایی است که خون خود را نیز نثار کردند تا من و شما دراین آسایش باشیم.

وی افزود: رسالت ما این است که کشور را به دست آیندگان برسانیم و چه بهتر که کشور توسعه یافته را تحویل دهیم.

بروجردی با تاکید به اهمیت داشتن امید برای حرکت بهتر در زندگی عنوان کرد: خداوند نیز توصیه می‌کند که همیشه از رحمت خدا مأیوس نشویم و با داشتن چشم اندازی برای فردا از وضعیتی که داریم مأیوس نباشیم.

بروجردی ادامه داد: تلاش شما برای این سازمان به عنوان حافظه ملی ایرانیان باعث سربلندی جمهوری اسلامی است، بنابراین بازنشستگی به معنای ناتوانی نیست بلکه همراه شما کوله‌باری از تجربه است که این تجربه، برای ایران سرمایه محسوب می‌شود.

همچنین در این جلسه "فریبرز خسروی" معاون کتابخانه ملی نیزعنوان کرد: چهره‌هایی که در این جلسه مشاهده می‌کنیم چهره‌هایی هستند که سی و اندی سال در یک سازمان فرهنگی دوندگی و تلاش کردند و برای بنده باعث افتخار است که با برخی از این عزیزان همکاری داشتم.

خسروی به واژه بازنشستگی نیز گریزی زد و گفت: تاجیکی‌ها به جای واژه بازنشستگی واژه "سبک دوش" می‌گویند که بسیار قشنگ تر از بازنشستگی است زیرا فرد پس از ۳۰ سال تلاش دیگر ضرورت ندارد پایبند امور سنگین سازمان خود باشد.

وی تصریح کرد: امیدوارم سازمان هم بتواند در حوزه امورات رفاهی، خدمات بیشتری را برای بازنشستگان فراهم کند همانطور که تاکنون نیز سعی بر آن بوده است.

همچنین در این دیدار بازنشستگان سازمان نیز با تشریح سابقه فعالیت خود در این سازمان، به گوشه‌های از دغدغه‌های خود پرداختند.

‍پایان خبر/

*اخبار سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران را در پیام رسان های فضای مجازی به آدرس(inmmedia@)، اینستاگرام به آدرس (nlai_ir) و در پیام رسان ملی ایتا به آدرس(inmmedia@)  دنبال کنید.