انتصاب سرپرست جدید اداره «موزه و یادمان‌ها»

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۴:۱۹:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۴:۵۶:۲۱
انتصاب سرپرست جدید اداره «موزه و یادمان‌ها»
ظهر امروز مظفر پاسدار شیرازی طی حکمی بهروز خرم را به عنوان سرپرست جدید اداره «موزه و یادمان‌ها» در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، مظفر پاسدار شیرازی؛ مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران ضمن تشکر از اقدامات آفرین امامی، رئیس سابق اداره «موزه و یادمان‌ها»، بهروز خرم را به عنوان سرپرست جدید این اداره منصوب کرد. او ابراز امیدواری کرد که در این دوره، به موزه کتاب و میراث مستند ایران، موضوع بازدیدها و همچنین آرشیو توجه ویژه‌ای شود.

در حکم مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برای سرپرست جدید اداره «موزه و یادمان‌ها» آمده است:

«جناب آقای بهروز خرم، نظر به تجارب، تعهد و تخصص جنابعالی، مسئولیت سرپرستی «اداره موزه و یادمان‌ها» به شما واگذار می‌شود. مطمئنا با همت والای خویش که در راه اعتلای سازمان به کار خواهید گرفت شاهد پویایی و تحول در امور مربوط خواهیم بود. امید است با توکل به خداوند متعال و بهره‌گیری از همکاران متعهد و متخصص این حوزه در انجام امور محوله موفق و پیروز باشید».

همچنین در این مراسم احترام کیانمهر، معاون اداره کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران نیز با بیان اینکه موزه کتاب و میراث مستند ایران در اواخر سال 94 افتتاح شد، گفت: امیدوارم با همت آقای خرم این موزه به سطحی از پیشرفت برسد تا در میان موزه‌های کشور حرفی برای گفتن داشته باشیم.

در ادامه آفرین امامی از همکاران سابق خود تشکر کرد و بهروز خرم نیز ضمن قدردانی از اعتماد مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، به برنامه‌های آتی خود در این اداره اشاره کرد.