تسلیت سازمان اسناد و کتابخانه ملی به مناسبت شهادت خبرنگار شبکه پرس تی وی


تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۷/۷ - ۲۰:۳۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۷:۵:۳۸
تسلیت سازمان اسناد و کتابخانه ملی به مناسبت شهادت خبرنگار شبکه پرس تی وی
بار ديگر دست مدعيان آزادي نشر و جريان آزاد اطلاعات به واسطه مزدوران فريب خوره آنان در منطقه، به خون پاك يكي ديگر از اصحاب اطلاع رساني جبهه مقاومت آغشته شد و جواب قلم باز هم با گلوله داده شد. اين روزها شاهد مواضع فريبكارانه اين مدعيان در توهين به ساحت گرامي رسول اكرم (ص) هستيم و فراموش نمي كنيم كه به اسم نشر آزادانه افكار و اخبار، دست به چه حركات مشمئزكننده اي مي زنند.
و من يقتل في سبيل‌الله فيقتل او يغلب فسوف نوتيه اجرا عظيما
بار ديگر دست مدعيان آزادي نشر و جريان آزاد اطلاعات به واسطه مزدوران فريب خوره آنان در منطقه، به خون پاك يكي ديگر از اصحاب اطلاع رساني جبهه مقاومت آغشته شد و جواب قلم باز هم با گلوله داده شد. اين روزها شاهد مواضع فريبكارانه اين مدعيان در توهين به ساحت گرامي رسول اكرم (ص) هستيم و فراموش نمي كنيم كه به اسم نشر آزادانه افكار و اخبار، دست به چه حركات مشمئزكننده اي مي زنند. آناني كه خود را مناديان مطلق العنان آزادي رسانه ها مي دانند و البته در رسانه هاي فريبكار خويش جز رجزخواني و دروغ و تكبر و جنگ رواني، چيز ديگري عرضه نمي كنند، چنان به ابتذال و حقارت و درماندگي كشيده شده اند كه تير حقد و كينه خود را به گلوي "مايا ناصر" يكي از پيام آوران راستين رسانه هاي مقاومت در شبكه خبري پرس تي وي زدند تا نشان دهند دنياي استكبار هنوز تكليفش را با كوه تناقضات در گفتار و رفتار خويش روشن نكرده و همچنان ‍پيروي از معيارهاي دوگانه و مصلحت گرايي را در دستور كار خويش قرار داده است.
امروز همه مي دانيم كه خبرنگاران، جان بركفان خط مقدم نبرد حق و باطل هستند و بيشتر از همه هدف تير دشمني و كينه جهانخواران قرار مي گيرند. آنان با انعكاس حقايق رخدادهاي بين المللي، تزوير و دروغ رسانه هاي صهيونيستي را برملا مي سازند و نقشه هاي شومشان را نقش برآب مي سازند. آفرين بر آنان و راهشان مستدام باد. مسلما اين راه با شهادت اين سرباز گرانقدرعرصه جنگ رسانه اي متوقف نخواهد شد و با عنايات الهي و به بركت خونش، ادامه خواهد يافت.
سازمان اسناد و كتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران، ضمن محكوم كردن اين عمل ددمنشانه و ابراز همدردي با خانواده معزز شهيد "مايا ناصر"، مطمئن هست كه چراغ اطلاع رساني راستين جبهه مقاومت، پر فروغ تر از گذشته در سطح جهاني تلألو خواهد داشت و ذهن هاي جهانيان را در برابر دروغ هاي رسانه هاي صهيونيستي و استكباري و مرتجع، بيش از پيش روشن خواهد كرد.
روابط عمومي سازمان اسناد و كتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران