نشست مشترک مدیر مرکز جنوب شرق با مدیر حوزه هنری استان


تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۳:۴۸:۵۳
نشست مشترک مدیر مرکز جنوب شرق با مدیر حوزه هنری استان

به گزارش روابط عمومي مديريت كرمان، محمد حسین ملكي مدير حوزه هنری استان كرمان و حجت الاسلام محمود آبادي صبح روز چهارشنبه 16 دي ماه در محل اسناد ملي كرمان دیدار و گفت و گو کردند.

آقاي محمود آبادي در این نشست كه در زمينه همكاري مسائل فرهنگي دو طرف برگزار شد، درخصوص لزوم ارتباط و تعامل هر چه بیشتر حوزه هنری استان و مركز اسناد ملي جنوب شرق جهت اجرای برنامه ها و جشنواره های فرهنگی و ادبی سخناني را ايراد نمود.

وي ضمن ارائه توضیح مختصری از وظایف و فعالیت‌های سازمان اسناد و كتابخانه ملی گفت: مركز جنوب شرق در چارچوب اهداف و سياست هاي سازمان و با همكاري ساير دستگاه هاي  فرهنگي استان اقدام به برگزاري و اجراي برنامه هاي ماندگار در عرصه هاي فرهنگي و پژوهشي نموده است كه  در همين رابطه كارتدوين دانشنامه جامع استان در حال انجام است.

مدير مركز جنوب شرق خاطر نشان كرد: كرمان در تمامی حوزه های فرهنگی و هنری ظرفیت های خوبی در اختیار دارد که باید تمامی این ظرفیت ها شناسایی و مورد بهره برداری قرار گیرد.  

حجت الاسلام محمود آبادي با اعلام آمادگی مركز اسناد و کتابخانه ملی جنوب شرق برای انجام  فعالیت فرهنگی مشترک گفت: مواردي از همکاری های دوجانبه نظير برگزاری نمایشگاه فرهنگی (اسناد و كتاب)‘ همکاری های کتابخانه ای و اسنادی وجود دارد که در قالب تفاهم نامه همکاری قابل پیگیری و اجراست.

مدير حوزه هنري استان نيز ضمن ابراز خرسندي از حضور در مديريت كرمان و تقدير از تلاش مجموعه كاركنان مركز در جهت اطلاع رساني و حفظ گنجينه موجود، از پيشنهاد انعقاد تفاهم نامه همكاري متقابل استقبال و برآمادگي حوزه هنري استان در خصوص استفاده از تخصص و امكانات مركز اسناد ملي براي پيشبرد  و اعتلاء برنامه هاي فرهنگي تاكيد نمود.

لازم به ذكر است آقاي ملكي به اتفاق همراهان پس از نشست مشترك با حضور در بخش هاي مختلف از نزديك با روند فعاليت هاي مديريت جنوب شرق آشنا شدند.