در دیدار با رئیس مرکز اسناد یمن مطرح شد:

حمایت از مرکز اسناد یمن را وظیفه خود می‌دانیم


تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۸/۷ - ۱۴:۲۳:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۲/۸/۷ - ۱۴:۳۲:۵۰
حمایت از مرکز اسناد یمن را وظیفه خود می‌دانیم
رئیس مرکز اسناد یمن به منظور تعاملات فرهنگی با رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، عبدالله هاشم الصیامی رئیس مرکز اسناد ملی و عضو شورای انصارالله یمن و هیأت همراه، ضمن حضور در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، با علیرضا مختارپور رئیس سازمان دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار رئیس مرکز اسناد ملی یمن با بیان پیشینه تاریخی و قدمت اسنادی این کشور، ابراز امیدواری کرد این دیدار که بسیار کوتاه و پربار بود، به گام‌های اجرایی در تعاملات دو طرف بیانجامد.

در ادامه علیرضا مختارپور رئیس سازمان نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار، حمایت و پشتیبانی از مرکز اسناد ملی یمن را وظیفه سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران دانست.

وی همچنین ضمن معرفی اجمالی کارکردها و خدمات سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، آمادگی سازمان را برای هرگونه همکاری در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی، دیجیتال‌سازی و تبادل منابع متنی و دیجیتال کتابخانه‌ای و اسنادی اعلام، و بر انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان دو سازمان و عملیاتی کردن آن تاکید کرد.

لازم به ذکر است در این دیدار فاطمه صدر معاون پژوهش و منابع دیجیتال، عصمت مومنی معاون کتابخانه ملی، میترا حاجیان سرپرست اداره کل حوزه ریاست،روابط عمومی و امور بین‌الملل و علی عاشورلو مشاور رئیس سازمان حضور داشتند.