سومین شماره فصلنامه علمی- تحقیقاتی "نامۀ ایران و اسلام" توسط کتابخانه ملی منتشر شد


تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۲/۸ - ۱۹:۳۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۶:۵:۳۶
سومین شماره فصلنامه علمی- تحقیقاتی
سومين فصلنامه علمي _ تحقيقاتي ايران‌شناسي و اسلام‌شناسي با عنوان "نامه ايران و اسلام" توسط سازمان اسناد و كتابخانه ملي منتشر شد.
سومين فصلنامه علمي _ تحقيقاتي ايران‌شناسي و اسلام‌شناسي با عنوان "نامه ايران و اسلام" توسط سازمان اسناد و كتابخانه ملي منتشر شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان اسناد و كتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران، اين فصلنامه در راستاي اهداف كتابخانه ملي به منظور در دسترس قراردادن منابع براي بهره‌ برداري محققان و پژوهشگران و معرفي آثار ايران شناسان و اسلام شناسان خارجي پيرامون فرهنگ و تمدن غني كشورمان منتشرمي شود.
مطالب اين شماره كه در دو بخش ايران شناسي و اسلام شناسي سامان يافته، مشتمل بر دو مصاحبه و گفتگو با يك ايران شناس و يك اسلام شناس خارجي، دوازده مقاله علمي و تحقيقي، كتاب هاي تازه منتشر شده در زمينه ايران شناسي و اسلام شناسي در خارج از كشور و نيز تازه ترين گزارش ها و اخبار فعاليت ها و نشست هاي علمي ايران پژوهي و اسلام پژوهي در داخل و خارج از كشور است.
از علاقه مندان، استادان، پژوهشگران و صاحب نظران ارجمند در حوزه ايران شناسي و اسلام شناسي دعوت مي شود تا براي ارتقاي كيفي و غناي محتوايي مقالات در شماره هاي آينده، مقالات، نظرات و پيشنهادات خود ارسال نمايند. لازم به ذكر است انتشارات سازمان اسناد و كتابخانه ملي با شماره تماس هاي 81623315- 81623317 – 88941946 و فروشگاه اينترنتيhttp://bookshop.nlai.ir جهت فروش و پذيرش اشتراك بر اساس تكميل برگ اشتراك موجود در هر شماره آماده پاسخگويي و خدمت رساني است.