نشست های پژوهشکده اسناد به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی


تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۸/۲۲ - ۲۰:۳۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۲:۵:۳۰
نشست های پژوهشکده اسناد به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی
پژوهشكده اسناد سازمان اسناد و كتابخانه ملي همزمان با هفته كتاب و كتاب خواني ، نشست ها ي متنوعي در اين حوزه برگزار مي كند.
پژوهشكده اسناد سازمان اسناد و كتابخانه ملي همزمان با هفته كتاب و كتاب خواني ، نشست هاي متنوعي در اين حوزه برگزار مي كند.
به گزارش روابط عمومي سازمان اسناد و كتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران، پژوهشكده اسناد سازمان همزمان با هفته كتاب و كتاب خواني نشست ها و برنامه هاي متنوعي را در حوزه كتاب و كتابخواني برگزار مي كند.
نشست آسیب شناسی تاریخ شفاهی در ایران با سخنراني غلامرضا عزيزي از ساعت 10 تا 12 روز شنبه 23 آبان ماه در انديشگاه فرهنگي برگزار مي شود.
روز يكشنبه 24 آبان ماه از ساعت 14 تا 16 نشست تدوين دانشنامه اسناد؛ اهداف و ضرورتها با سخنراني حوريه سعيدي در سالن كنفرانس استاد پرهام ساختمان آرشيو ملي برگزار خواهد شد.
در ادامه نشست هاي پژوهشكده اسناد به مناسبت هفته كتاب و كتابخواني ، روز دوشنبه 25 آبان نشست نقش اسناد كميسيون عرايض در بازنمايي تاريخ اجتماعي با سخنراني محمد حسين محمدي از ساعت 10 تا 12 در سالن استاد پرهام آرشيو ملي برگزار مي شود.
از ديگر برنامه هاي پژوهشكده اسناد در هفته كتاب ،کارگاه تخصصی: نقش خط نسخ و جایگاه آن در فرمان‌ها و احکام با تدريس غلامرضا راهپیما است كه روز سه شنبه 26 آبان از ساعت 10 تا 12 در سالن استاد پرهام آرشيو ملي برپا خواهد شد.
نشست سردار بي بي مریم بختياري با سخنان پریچهر سلطانی آخرين نشست پژوهشكده اسناد در هفته كتاب است كه روز چهارشنبه 27 آبان از ساعت 10 تا 12 در سالن استاد پرهام آرشيو ملي برگزار مي شود.
از كليه اعضا محترم کتابخانه ملی ، همکاران سازمان و كتابداران علاقه مند جهت حضور در این نشست ها دعوت به عمل مي آيد.
در تقويم رسمي 24 تا 30 آبان هفته کتاب وکتاب خوانی نامگذاری شده است.