با حضور معاون مرکز جنوب شرق جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی استان انجام شد


تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۳:۴۶:۲۵
با حضور معاون مرکز جنوب شرق جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی استان انجام شد
به گزارش روابط عمومی مدیریت کرمان, در این جلسه که به ریاست خانم دکتر موسی پور مدیر کل امور اجتماعی استانداری کرمان برگزار شد مباحث و موضوعات فرهنگی و اجتماعی مورد بحث و تبادل نظرقرار گرفت.
 پرداختن به مسائل کودکان کار و خیابانی و بررسی امور مربوط به طلاق و خانواده مهم‌ترین موضوعاتی بود که در دستور کار جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی کرمان قرار داشت.
 در این جلسه آقای شعبان زاده معاون مرکز جنوب شرق به ایراد سخن پرداخت و گفت: آسيب هاي اجتماعي و رسيدگي به آن در كنار توجه به اقتصاد مقاومتي از تاكيد هاي مقام معظم رهبري است و بر اين اساس بايد اقدامات دستگاه هاي اجرايي براي مقابله با اين آسيب ها ، علمي و گره گشا باشد .
 وی خاطر نشان کرد: مساله تکدی گری و کودکان خیابانی فقط یک معضل نیست بلکه می تواند سرآغاز بروز آسیب ها و معضلات ی اجتماعی دیگر باشد. معاون مرکز جنوب شرق گفت: می توان با آموزش, مدیریت صحیح, شناسایی و حمایت از این کودکان جلوی بسیاری از آسیب ها را در جامعه گرفت.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن معرفی مشروح اهداف و فعالیت های سازمان اسناد ملی از مدیران حاضر در جلسه درخواست همکاری و تعامل بیشتر با مجموعه اسناد ملی کرمان را نمود.