آیین نصب پلاکارد ماندگار بر سردر منزل یکی از فعالان رسانه ای کرمان با حضور مدیر مرکز جنوبشرق


تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۳:۴۶:۲۲
آیین نصب پلاکارد ماندگار بر سردر منزل یکی از فعالان رسانه ای کرمان با حضور مدیر مرکز جنوبشرق
به گزارش روابط عمومی مدیریت کرمان، پلاک ماندگار یحیی فتح نجات موسس روزنامه کرمان امروز با حضور استاندار کرمان, حجت الاسلام محمود آبادی مدیر مرکز جنوب شرق و برخی از مسوولان استان در سردر خانه وی نصب شد.
 رزم حسینی استاندار کرمان در این آیین گفت: اقدامات ارزشمند و تاثیرگذار فرهنگی، رسانه ای و مطبوعاتی «یحیی فتح نجات» از او نام نیکی ساخته و وی در این مسیر هزینه های بسیاری پرداخت نموده است.
 وی با اشاره به اینکه خداوند در قرآن کریم به "قلم" قسم یاد کرده است، اظهار کرد: قلمی که با تعهد و دلسوزی بکار گرفته شود، در جامعه تاثیرگذار خواهد بود.
استاندار کرمان از نجابت مردم کرمان و پیشینه تاریخی این استان در حوزه های مختلف سخن به میان آورد و تصریح کرد: باید به نسل جدید بیاموزیم که نخبه کُشی نکنیم بلکه یکدیگر را در توسعه و آبادانی استان یاری رسان باشیم. یحیی فتح نجات صاحب امتیاز و مدیر مسئول روزنامه کرمان امروز از دهه 40 شمسی به کار فرهنگی و رسانه مشغول است.
 این روزنامه نگار و معلم پیشکسوت و با سابقه کرمانی سرپرستی روزنامه اطلاعات در استان, تالیف و چاپ چند کتاب و انتشار بیش از 200 مقاله در نشریات سراسری و محلی را در کارنامه خود دارد.