همکاری مرکز جنوب شرق در برگزاری جشنواره مطبوعات برتر حوزه قضایی


تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۳:۴۶:۲۱
همکاری مرکز جنوب شرق در برگزاری جشنواره مطبوعات برتر حوزه قضایی
به گزارش روابط عمومی مدیریت کرمان, مراسم اختتامیه نخستین جشنواره مطبوعات برتر حوزه قضایی با مشارکت مرکز جنوب شرق برگزار شد.
 جشنواره قلم و عدالت با هدف بهره مندی از فرصت و ظرفیت رسانه های محلی (مکتوب، الکترونیکی، برخط، دیداری و شنیداری استان کرمان) و مشارکت آنان به انتشار مطالب و اخبار دستگاه قضایی و نیز تولید محتوا در قالب های (خبر، گزارش، مصاحبه و غیره) و ایجاد رقابت در تولید مطالب با کیفیت توسط رسانه ها برگزار شده است.
 در این آیین که با حضور دکتر صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه, حجت الاسلام محمود آبادی مدیر مرکز جنوب شرق, جمعی از مسئولین فرهنگی و اهالی جراید و رسانه استان برگزار گردید در چهار بخش آثار برگزیده, خبر, گزارش تحلیلی و توصیفی و مصاحبه از خبرنگاران و مدیران مسئول مطبوعات و خبرگزاری ها که بیشترین نقش را در انعکاس اخبار حوزه قضایی استان داشتند با اهدا لوح سپاس و جوایز تقدیر بعمل آمد.
 این جشنواره با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شمال و جنوب استان کرمان و با مشارکت مرکز جنوب شرق, کانون های وکلا و کارشناسان دادگستری و قوه قضائیه و کانون سر دفتران اسناد رسمی برگزار شد. لازم به ذکر است که مرکز جنوب شرق در داوری و تایید علمی پژوهش ها و مقالات (1929 اثر) ارائه شده به دبیرخانه جشنواره همکاری نموده است.