بازدید از قدیمی ترین کتابفروشی کرمان


تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۹/۱ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۳:۴۹:۲۲
بازدید از قدیمی ترین کتابفروشی کرمان

به گزارش روابط عمومي مديريت كرمان، عليرضا رزم حسيني استاندار كرمان به همراه حجت الاسلام محمود آبادي و جمعي از مسئولان فرهنگی استان و در اولین روز از  هفته كتاب با حضور در كتابفروشي آقاي كيميا، پيشكسوت كتاب فروشان كرمان (52 سال سابقه) و رئيس انجمن اسلامي بازار ضمن مرور خاطرات دوران تحصيل، از اين پيشكسوت به عنوان يكي از بزرگان عرصه فروش كتاب و نوشت افزار در كرمان نام برد.

استاندار كرمان با اشاره به گسترش كتاب هاي الكترونيك و اينترنت اين امر را موجب كاهش مطالعه  كتاب هاي مكتوب عنوان كرد و گفت: متاسفانه فرهنگ مطالعه در كشور از متوسط جهاني كمتر است كه بايد رفع شود.

وي همچنين به برگزاري موفق نمايشگاه كتاب در كرمان اشاره و بيان كرد: دليل استقبال خوب مردم از نمايشگاه امسال برگزاري در محل مناسب و برخورداري از امكانات مطلوب بود كه اين استقبال منفعت اقتصادي براي غرفه داران به دنبال داشت.

در اين بازديد آقاي كيميايي با اهداء كتاب بازگشت به خويشتن به استاندار، به بيان خاطرات خود از دوران كودكي و تحصيل آقاي رزم حسيني پرداخت.

در پایان بنا به درخواست مدیر مرکز جنوب شرق از استاندار مبنی بر بازدید ایشان از مرکز، مقرر گردید طی یکی از ایام هفته کتاب این بازدید صورت گیرد.