گسترش همکاری های مرکز جنوب شرق و اداره کل آموزش و پرورش


تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۹/۱۲ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۳:۴۹:۱۱
گسترش همکاری های مرکز جنوب شرق و اداره کل آموزش و پرورش

 

به گزارش روابط عمومي مديريت كرمان، به منظور افزایش مشارکت و همکاری های فی ما بین مركز اسناد و كتابخانه ملي جنوب شرق و اداره كل آموزش و پرورش استان، نشست مشترک دكتر دعاگويي معاون پژوهشي آموزش و پرورش و حجت الاسلام محمود آبادي برگزار شد.

در این نشست که در محل دفتر مديريت كرمان و با حضور كارشناسان دو طرف برگزار شد، مسائل و راهکار های افزایش سطح تعاملات بررسی شد.

آقاي محمود آبادي ضمن تاكيد بر پيگيري و اجراي موضوعات مورد توافق در نشست گذشته به اقدامات مديريت كرمان در هفته كتاب اشاره كرد و اظهار داشت مجموعه اسناد و كتابخانه ملي همواره در امر فرهنگ از مراکز پيشرو بوده است.

وي همچنین با بيان ظرفیت‌های فراوان که بین سازمان و آموزش و پرورش برای افزایش سطح همکاری‌های دوجانبه وجود دارد، بیان کرد: مشاركت در عرصه‌های مختلفی مانند امور فرهنگي،  پژوهشي  و آموزشي از جمله بستر هايي است که با فعال کردن آنها می‌توان تعاملات دو سويه را توسعه داد.

مدير مركز جنوب شرق تصریح کرد: بی‌تردید برنامه‌ریزی برای همکاری هاي بيشتر به منظور توسعه سطح روابط دو نهاد از اهمیت زیادی برخوردار است و مركز جنوب شرق آمادگی دارد در این خصوص اقدامات لازم را بعمل آورد.

در ادامه این نشست دکتر دعاگويي معاون پژوهشي اداره كل آموزش و پرورش و رييس پژوهشكده تعليم و تربيت استان با اشاره به تاریخچه تشکیل پژوهشكده  و اقدامات انجام شده گفت: بستر توسعه پایدار در هر کشور گسترش فعاليت هاي فرهنگي است و هرکشوری که به اين مقوله اهميت دهد در همه زمینه های سیاسی، اجتماعی و رفاهی با موفقیت روبرو خواهد شد.

وي با استقبال از تاكيدات حجت الاسلام محمود آبادي در زمينه گسترش تعاملات خواستار انجام برنامه های مشترك در هفته پژوهش و ساير مناسبت ها شد.

در پایان مقرر گردید تفاهم نامه پژوهشی و همکاری متقابل مابین دو دستگاه طی یکی از ایام هفته پژوهش منعقد گردد.

لازم به ذكر است، دكتر دعا گويي و همراهان پيش از نشست مشترك با حضور در واحد هاي مختلف از نزديك با ساختار تشكيلاتي وظايف سازمان آشنا شدند.