پیام تبریک مدیر مرکز جنوب شرق بمناسبت هفته پژوهش


تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۹/۲۴ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۳:۴۹:۹
پیام تبریک مدیر مرکز جنوب شرق بمناسبت هفته پژوهش

به گزارش روابط عمومی مدیریت کرمان، حجت الاسلام محمود آبادی در پیامی به شرح ذیل هفته پژوهش را به فعالان عرصه علم و دانش تبریک گفت.

 

مقام معظم رهبری (مدظله العالی):

«عنصر تحقیق و پژوهش در همه جا به صورت

یک اصل در مجوعه کارها باید مورد توجه قرار گیرد»

هر آنچه که به عنوان پیشرفت علوم در د‌وره های گوناگون تاریخ می‌شناسیم، حاصل تلاش افرادی است که در کار خود رویکردی پژوهشی داشته‌اند و ذهن پرسشگرشان همواره محرکی برای فعالیت‌های پژوهشی آنان بوده است ،در واقع پژوهش یکی از محورهای مهمی است که ضامن پیشرفت و توسعه پایدار در هر کشور به شمار می‌آید.

نامگذاری هفته پژوهش، نشان از اهمیت اين مقوله در توسعه همه جانبه كشور دارد و موقعیت مناسبی برای بازنگری و آسیب شناسی در خصوص شیوه های فرهنگ سازی در حوزه پژوهش محسوب می شود.

مايه بسي خوشحالي است كه سازمان اسناد و كتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران طي ساليان اخير ضمن دستيابي به افتخارات غرورآفرين در زمينه گسترش فعاليت هاي پژوهشي، در عرصه توسعه منابع انساني متخصص و متعهد و نيز برقراري ارتباط مؤثر و مفيد با دانشگاه ها و مراكز علمي كشور و بهره گيري از تلاشهاي افتخار آفرين فرزندان اين مرز و بوم، جزء پيشگامان حوزه هاي پژوهشي و علمي بوده است.

اینجانب بدینوسیله هفته پژوهش را به همه محققان، پژوهشگران ، نوآوران و فرهیختگان خاصه همكاران گرانقدرم تبریک عرض می نمایم و امید آن دارم که با تلاش و همت جهادي همه فعالان این عرصه، شاهد موفقیت های چشمگیری در توسعه همه جانبه سازمان و رساندن آن به قله های رفيع علمی در كشور باشیم.  ان شاء الله    

محمد محمود آبادی 

مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی منطقه جنوب شرق کشور (کرمان)