اعلام برنامه های مدیریت منطقه جنوب شرق کشور (کرمان) در هفته پژوهش


تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۹/۲۴ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۳:۴۹:۸
اعلام برنامه های مدیریت منطقه جنوب شرق کشور (کرمان) در هفته پژوهش

به گزارش روابط عمومي مديريت كرمان، در آستانه فرار رسيدن هفته پژوهش حجت السلام محمود آبادي به تشريح اهم ويژه برنامه هاي اين هفته در مركز جنوب شرق پرداخت.

مدير مركز جنوب شرق با اشاره به اينكه هفته پژوهش از روز یکشنبه 22 آذر ماه آغاز مي شود از برگزاري برنامه هاي متنوعي طی ایام اين هفته توسط مديريت كرمان خبر داد و افزود: در اين هفته عملكرد حوزه پژوهشي و فعاليتهاي مختلف آن به نمايش گذاشته خواهد شد.

آقاي محمود آبادي، انعقاد تفاهم نامه با اداره كل آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد اسلامی، برپايي نمايشگاه تحت عنوان  "پژوهش مستند" در دانشگاه هاي شهيد باهنر و دانشگاه آزاد اسلامی، افتتاح انديشگاه فرهنگي مركز و ايجاد فرصت بازديدگروه هاي هدف و تاثيرگذار از امکانات و داشته هاي سندي و كتابخانه را از اهم اين برنامه ها برشمرد واضافه كرد: در اين هفته همچنين نشست تعامل و هم افزايي نظري و عملی مركز جنوب شرق با انجمن كتابداري برگزار خواهد شد.

وي از حوزه پژوهشي مديريت كرمان به عنوان يكي از حوزه هاي پژوهشي بسيار فعال و خوب در بين مراكز استاني ياد كرد و افزود: اين بخش در سالهاي اخير عملکرد و فعاليتهاي مطلوب ودر خور ستايشي داشته است كه برگزاري همايش ها و نشست هاي تخصصي مختلف و ارتباط و تعامل دوسويه با مراكز علمي و آموزشي به جهت ارتقاء كيفيت علمي و آموزشي مركز، گواهي روشن براين ادعا مي باشد .