پیام حسین عباس نژاد مدیر گیلان بمناسبت حماسه 8 دی مردم گیلان

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۱۰/۸ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۸:۲۸
پیام حسین عباس نژاد مدیر گیلان بمناسبت حماسه 8 دی مردم گیلان

بسم الله الرحمن الرحیم

هشتم دی ماه، تجلی دفاع و پشتیبانی همه جانبه ملت ایران از ارزش های اسلامی و مردم سالاری دینی و جلوه های زیبایی از بصیرت و ولایتمداری بود که یکپارچگی و ایستادگی مردم در حفظ آرمان های الهی انقلاب را متجلی ساخت.

حماسه ی هشتم دی ماه در دل خود درس های بزرگی هم برای امت اسلامی و ملت عزیز ایران و هم برای دشمنان و بدخواهان نظام داشت.آنچه روح این حماسه ی بزرگ است ،توکل و اعتماد بر الطاف الهی و پیروی از ولایت مطلقه فقیه درسایه ی بصیرت،آگاهی،تحلیل درست مسائل،تبیین و روشنگری و درک درست اوضاع و شرایط و عمل به موقع و به هنگام است.

در این میان مردم بصیر و آگاه گیلان با حرکت عاشورایی خود در ۸ دی ۱۳۸۸ رسالت انقلابی و ولایت مداری خود را برفراز بام بلند بصیرت، غیرت و دینداری نشاندند تا با دیده‌بانی از آرمان‌های انقلابی امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از آنها پاسداری کنند.

امروز و در سالروز این حماسه عاشورایی و عظیم مردم بصیر گیلان ، کارکنان سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان نیز با افتخار ندای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سر داده و به تمام جهانیان اعلام میکنند که تا آخرین قطره خون خود سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مطیع اوامر رهبری فرزانه حضرت امام خامنه ای خواهند بود .