برنامه های مرکز اسناد و کتابخانه ملی گیلان بمناسبت11 آذر سالروز شهادت میرزا کوچک جنگلی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۶:۱
برنامه های مرکز اسناد و کتابخانه ملی گیلان بمناسبت11 آذر سالروز شهادت میرزا کوچک جنگلی

به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان گیلان همزمان با 11 آذر سالروز شهادت روحانی شهید میرزا کوچک جنگلی این مرکز با برگزاری چندین برنامه یاد و خاطره رشادت های بزرگمرد تاریخ گیلان را گرامی داشت.

برپایی نمایشگاه اسناد جنگل در عمارت تاریخی خانه میرزا کوچک جنگلی با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری رشت ، نمایشگاه مجازی اسناد جنگل در پرتال استانی این مدیریت، حضور در مزار میرزا کوچک و ادای احترام به روح بلند این شهید راه وطن و اجرای مراسم فرهنگی در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت از برنامه های این روز اعلام گردید.

همچنین دکتر ژاله حساس خواه مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان گیلان و عضو شواری مرکزی انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه های کشور  نیز بمناسبت این روز شامگاه 10 آذر ماه به اتفاق دکتر محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و دبیر شورا مرکزی و تعدادی از چهره های علمی، فرهنگی و سیاسی استان با دکتر سالاری ستاندار گیلان دیدار نمود .

حساس خواه بمناسبت 11 آذر مهمان برنامه زنده رادیویی شهرما از صدای مرکز گیلان نیز شد و در این مصاحبه به تشریح فعالیت های صورت گرفته در حوزه اسناد جنگل در مرکز گیلان پرداخت و به اهداف آینده و چشم انداز مرکز برای جمع آوری و ساماندهی اسناد برای ارائه به علاقمندان این حوزه از تاریخ گیلان اشاره نمود