آیت ا... رمضانی نماینده مجلس خبرگان رهبری و نماینده اعلای مرجعیت شیعه در اروپا از مدیریت اسناد و کتا

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۶/۷ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۷:۳۴
آیت ا... رمضانی نماینده مجلس خبرگان رهبری و نماینده اعلای مرجعیت شیعه در اروپا از مدیریت اسناد و کتا

 

آیت ا... رضا رمضانی نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری و رئیس مرکز مطالعات اسلام شناسی امام علی (ع)  هامبورگ و نماينده اعلاي مرجعيت شيعه در اروپا ، از سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان گیلان بازدید کرد .

وی با ابراز خرسندی از وجود چنین سازمانی در استان گیلان حمایت تمامی مسئولین استانی را در راستای اعتلای هرچه بیشتر این مجموعه الزامی دانست.

آیت ا... رمضانی با اشاره به ضرورت حفاظت از اسناد و نسخ خطی به عنوان هویت هر منطقه افزود : زیبنده است در کنار شناسایی و حفاظت از اسناد تدبیری اندیشیده شود تا در محل هایی به عنوان نگارخانه این اسناد در معرض بازدید عموم قرار بگیرد.

در این بازدید آیت ا... رمضانی با حضور در بخشهای مختلف سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان از نزدیک با وظایف و فعالیت های هر بخش آشنا گردید.

عباس نژاد مدیر سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان گیلان نیز در ابتدای این بازدید حضور عالم وارسته آیت ا... رمضانی را بهترین هدیه بمناسبت هفته دولت به این مجموعه دانست و به تشریح وظایف ذاتی و فعالیت های صورت گرفته تا کنون و چشم انداز سازمان در آینده پرداخت .

عباس نژاد افزود : آرشیو ملی هر منطقه ، حافظه ملی و مکانی امن برای ثبت و ضبط تمامی رویدادهای آن منطقه بوده و همکاران من در مدیریت گیلان با کمترین توقع و تنها در راستای صیانت از اسناد دیروز و ثبت رویدادهای امروز که تاریخ فردای اگیلان خواهد شد در تلاش هستند و از هیچ کوششی کوتاهی نخواهد کرد .