مهندس جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان گیل

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۶/۱۵ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۷:۳۱
مهندس جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان گیل

مهندس جبار کوچکی نژاد نماینده محترم مردم شهرستان رشت و حومه و نائب رئیس کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با حضور در سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان گیلان از بخش های مختلف این سازمان بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های صورت گرفته در این سازمان قرار گرفت .

وی در حاشیه این بازدید با ابراز خرسندی از شکل گیری این این مدیریت در استان گیلان گفت : من امروز با حضور در این مجموعه به جایگاه والای این سازمان در جامعه و همچنین جایگاه ویژه حاکمیتی آن در خصوص ارزشیابی اسناد ادارات و سازمانهای دولتی پی بردم و تمامی تلاش خود را برای بالندگی هرچه بیشتر این سازمان در هردو منظر پژوهشی و ارزشیابی اسناد بکار خواهم برد .

نائب رئیس کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد : کمک به غنی سازی آرشیو ملی گیلان کمک به حفظ و اعتلای هویت ملی استان گیلان است و تمامی مسئولین استان باید این امر را به عنوان یکی از مسائل مهم و اساسی استان در اولویت کار خود قرار دهند.

در این جلسه عباس نژاد مدیر سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان نیز به شرح وظایف ذاتی سازمان و فعالیت های صورت گرفته در این مجوعه پرداخت و در بخشهای مختلف خواستار حمایت های ویژه مجمع نمایندگان استان و استاندار محترم و تمامی مسئولین و مدیران فرهنگی استان به سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان گیلان جهت رفع موانع پیش روی این مجموعه و انجام هر چه بهتر وظایف ذاتی  خود در استان شد .

در پایان جلسه با پیشنهاد مهندس کوچکی نژاد و استقبال مدیر سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان ضبط تاریخ شفاهی نمایندگان استان گیلان در دستور کار واحد تاریخ شفاهی این سازمان قرار گرفت .