نشست فصلی مدیران ستادی و استانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی کشور در گیلان برگزار شد .

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۶/۲۷ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۷:۲۸
نشست فصلی مدیران ستادی و استانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی کشور در گیلان برگزار شد .

استان گیلان به عنوان اولین استان از تاریخ 25 شهریور لغایت 27 شهریور میزبان همایش نشست فصلی معاونین و مدیران کل ستادی و همچنین مدیران استانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ج ا ا شد .

حسین عباس نژاد کارسیدانی مدیر سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان گیلان در حاشیه این نشست عنوان کرد:  استان گیلان افتخار دارد تا به عنوان اولین استان در کشور میزبان سایر معاونین عالی رتبه سازمان و مدیران کل ستادی و مدیران استانهای سازمان اسناد و کتابخانه ملی کشور باشد.

وی تصریح کرد : از تیر ماه سال جاری با تشکیل کمیته برگزاری نشست فصلی مدیران در مدیریت گیلان تمهیدات لازم اندیشیده شد و با برپایی جلسات مکرر و رایزنی با سایر سازمانهایی که امکانات لازم برای همیاری مدیریت گیلان را داشتند تدابیر ویژه ای لحاظ گردید تا به واسطه جاذبه های گردشگری استان گیلان تمامی معاونین و مدیران به همراه خانواده های خود به گیلان سفر نمایند .

عباس نژاد افزود : تمام تلاش مجموعه همکاران مدیریت گیلان در کنار برگزاری نشست فصلی مدیران ایجاد فضایی شاد و مفرح برای خانواده های همکاران بود

در این سفر میهمانان سازمان اسناد و کتابخانه ملی ضمن بازدید از موزه چای ایران و مزار کاشف السلطنه و تله کابین لاهیجان و منطقه آزاد انزلی از امکانات رفاهی این مجموعه های استفاده نمودند