دیدار صمیمی معاون پشتیبانی،حقوقی و امور استانهای سازمان با پرسنل مدیریت گیلان

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۶/۲۷ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۷:۲۵
دیدار صمیمی معاون پشتیبانی،حقوقی و امور استانهای سازمان با پرسنل مدیریت گیلان

عصر پنجشنبه مهندس هاشم زاده معاون پشتیبانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران به همراه دباغی مدیرکل امور حقوقی و استانها و شریفی مدیر کل امور اداری در دیداری صمیمی با کارکنان مدیریت گیلان حضور یافت و از نزدیک مستمع مشکلات و درخواست های همکاران خود در مدیریت گیلان شد .

در ابتدای جلسه عباس نژاد مدیر گیلان پس از عرض خیر مقدم  به معرفی همکاران خود در گیلان و حوزه فعالیت هایی که هر یک از آنان در آن مشغول به انجام وظیفه هستند پرداخت .

وی افزود : فضای حاکم در مدیریت اسناد و کتابخانه ملی گیلان بسیار دوستانه و صمیمی بوده و هریک از همکاران با توجه به دریافتی ها خود که در مقایسه با ادارات دیگر مبلغ نا چیزی است تنها به هدف حفظ و اعتلای هویت ملی استان خود بی هیچ منتی در حال تلاش و کوشش هستند .

در ادامه جلسه هریک از همکاران برای دقایقی به بیان مشکلات و موانع موجود پرداختند که بیشتر این درخواستها در حوزه بهبود وضیعت دریافتی ها و معیشت کارکنان و تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی بود .

پس از صحبتهای همکاران، هاشم زاده با تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در مدیریت گیلان گفت : بی شک مجموعه ای که امروز مشاهده میکنم و فعالیت های صورت گرفته در آن علاوه بر مدیریت خوب آقای عباس نژاد ماحصل تلاش شبانه روزی تمامی همکاران و محصول یک کار تیمی است و امیدوارم این روند رو به رشد هر روز بیشتر از پیش ادامه داشته باشد .

وی در خصوص مسائل مطرح شده توسط همکاران نیز افزود : دغدغه ریاست عالی سازمان از بدو ورود به این مجموعه افزایش رفاه و بهبود معیشت نیروی انسانی بوده و هست و در همین راستا دکتر صالحی امیری در ابتدای ورود خود به سازمان اقدام به تدوین منشور 10 ماده ای با شعار حفظ کرامت انسانی و ارتقاء وضعیت معیشت کارکنان سازمان نمودند و امروز مجموعه معاونت پشتیبانی در حال اجرای این منشور و تحقق صد درصدی این مهم است و با توجه به تمام موانع مالی موجود بر آنیم تا وضعیت دریافتی کارکنان را به حد مطلوب برسانیم

وی در خصوص تبدیل وضعیت کارکنان قردادی نیز افزود :رایزنی ها و پیگیری های زیادی صورت گرفته است که امیدواریم با مساعدت های ویژه دکتر نوبخت ریاست عالی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور که از مفاخر استان گیلان نیز محسوب می شوند در آینده نزدیک شاهد بر طرف شدن این دغدغه همکاران عزیز خود نیز باشیم .