ترافیک برگزاری جلسات در ماه های آغازین افتتاح اندیشگاه گیلان


تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۷/۲۸ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۷:۲۰
ترافیک برگزاری جلسات در ماه های آغازین افتتاح اندیشگاه گیلان

روز دوشنبه 27/7/94 (دپارتمان علوم سیاسی ، جامعه شناسی و تاریخ) مرکز آموزش و پژوهش مجمع متخصصین گیلان اولین جلسه از سلسله نشست های نظری خود را پیرامون اهمیت نقش علوم اجتماعی در توسعه پایدار و همینطور پیشینه تاریخی گیلان در سالن شماره یک اندیشگاه سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان با حضور جمع کثیری از صاحب نظران ، مشتاقان و دانشجویان مباحث جامعه شناسی برگزار نمود .

این نشست در دو پنل یکساعته برگزار شد که در پنل اول دکتر عباس نعیمی  به بررسی تئوریک نظامهای سیاسی و فرهنگی گیلان پرداخت و در پنل دوم استاد هوشنگ عباسی از محققین بنام در حوزه گیلان شناسی نظامهای سیاسی و فرهنگی گیلان را از نگاه تاریخی تبیین نمود .

همچنین در سالن شماره 2 اندیشگاه انجمن صنفی کارفرمایی حسابداری استان گیلان با حضور اعضای این انجمن ششمین جلسه از سلسه نشستهای خود را برگزار نمود .

در ابتدا این نشست ، خانم عباس نژاد دبیر انجمن ضمن خوش آمد گویی به حضار به بیان اهداف و برنامه های انجمن پرداخت.

در ادامه جلسه ابوذر امیدی ،رییس هیات مدیره انجمن مذکور  با اشاره به اینکه هر انجمنی باید با همکاری اعضا آن انجمن به رشد و پیشرفت برسد،از حضار درخواست نمود که پیرامون فعالیت های انجمن نظرات و انتقادات خود را ارائه نمایند.

لازم به ذکر است سخنران این جلسه دکتر بلالائی از اساتید دانشگاه بود.

حسین عباس نژاد کارسیدانی مدیر سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان گیلان در حاشیه این دو نشست گفت: در راستای منویات رهبر معظم انقلاب در راستای برگزاری کرسی های آزاد اندیشی و بیان صریح دیدگاه ها و همچنین در راستای انجام وظایف سازمانی محوله تمامی تلاش خود را بکار بسته ایم تا اندیشگاه سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان به عنوان مکانی امن و مطمئن برای پژوهشگران و محققین و علاقمندان به تمامی مسائل اجتماعی و فرهنگی استان شاهد برپایی نشست های ارائه و تبادل نظرات قرار گیرد و امیدواریم حاصل این جلسات نتایجی باشد که سبب گشایش گره های موجود در مباحث مورد بررسی قرار گیرد .