همایش تجلیل از خادمین کتاب و پژوهشگران گیلان به همراه آئین رونمایی از کتاب دکتر منوچهر ستوده چهره ما

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۸/۲۴ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۷:۱۱
همایش تجلیل از خادمین کتاب و پژوهشگران گیلان به همراه آئین رونمایی از کتاب دکتر منوچهر ستوده چهره ما

حسین عباس نژاد کارسیدانی مدیر سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان گیلان از برگزاری همایش تجلیل از خادمین کتاب و پژوهشگران گیلان به همراه آئین رونمایی از کتاب دکتر منوچهر ستوده چهره ماندگار ایران در اندیشگاه مدیریت گیلان خبر داد .

وی گفت : روز چهارشنبه 27 آبان راس ساعت 10 صبح  همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی با حضور معاونین استاندار ، مدیران فرهنگی استان و فرهیختگان استان ضمن تجلیل از نویسندگان استان از کتاب ترانه های گیلکی که استاد دکتر منوچهر ستوده چهره ماندگار ایران جمع آوری نموده اند رونمایی خواهد شد.

مدیر سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان همچنین افزود: در این مراسم یادی از درگذشتگان عرصه نویسندگی استان ، اساتید ارجمند شادروان افشین پرتو و مصطفی فرض پور ماچیانی که از اعضای انجمن مفاخر و پژوهشگران سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان بودند نیز خواهیم نمود.

وی در خاتمه گفت : کتاب و کتاب خوانی شاخص اصلی توسعه همه جانبه جوامع در ابعاد فرهنگی و اجتماعی بوده و از این حیث جایگاه ویژه دارند و ملاک ارزیابی توسعه یک جامعه می باشند ، از این رو تمام تلاش خود را برای نهادینه کردن این فرهنگ در استان در راستای توسعه یافتگی گیلان عزیزمان بکار خواهیم بست و در این مسیر دست همیاری تمامی نهاد های فرهنگی استان را به گرمی خواهیم فشرد .