مهندس پناهی مشاور استاندار و مدیرکل حراست استانداری گیلان از سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان بازدی


تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۵ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۶:۵۱
مهندس پناهی مشاور استاندار و مدیرکل حراست استانداری گیلان از سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان بازدی

مهندس پناهی مشاور استاندار و مدیرکل حراست استانداری با حضور در سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان گیلان از بخش های مختلف این سازمان بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های صورت گرفته در این سازمان قرار گرفت .

وی در حاشیه این بازدید با ابراز خرسندی از شکل گیری این مدیریت در استان گیلان گفت : من امروز با حضور در این مجموعه به جایگاه والای این سازمان در جامعه و همچنین جایگاه ویژه حاکمیتی آن در خصوص ارزشیابی اسناد ادارات و سازمانهای دولتی پی بردم و تمامی تلاش خود را برای بالندگی هرچه بیشتر این سازمان در هردو منظر پژوهشی و ارزشیابی اسناد بکار خواهم برد .

وی همچنین تصریح کرد : کمک به غنی سازی آرشیو ملی گیلان کمک به حفظ و اعتلای هویت ملی استان گیلان است و تمامی مسئولین استان باید این امر را به عنوان یکی از مسائل مهم و اساسی استان در اولویت کار خود قرار دهند.

در این جلسه عباس نژاد مدیر سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان نیز به شرح وظایف ذاتی سازمان و فعالیت های صورت گرفته در این مجوعه پرداخت و در بخشهای مختلف خواستار حمایت های ویژه استاندار محترم و تمامی مسئولین و مدیران فرهنگی استان به سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان گیلان جهت رفع موانع پیش روی این مجموعه و انجام هر چه بهتر وظایف ذاتی  خود در استان شد .