آئین معارفه داخلی مدیر جدید مدیریت گیلان برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۶:۳۸
آئین معارفه داخلی مدیر جدید مدیریت گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اسناد و کتابخانه ملی استان گیلان آئین معارفه داخلی دکتر ژاله حساس خواه مدیر جدید این مرکز با حضور حسین عباس نژاد کارسیدانی مدیرکل حقوقی، مجلس و استانها در محل اندیشگاه مدیریت گیلان برگزار شد.

عباس نژاد در ابتدا با تسلیت ایام شهادت حضرت سید الشهداء ، به حضور خود از بدو تاسیس این مدیریت استانی در استان گیلان اشاره نمود و بر وجود ظرفیت های ویژه گیلان با توجه به غنای فرهنگی استان در عرصه های گوناگون تاریخ تاکید و نقش مدیریت اسناد و کتابخانه ملی استان در شناسایی و جمع آوری و حفظ اسناد و میراث مکتوب استان بسیار با اهمیت دانست.

در ادامه علی خلیلی چولابی سرپرست مدیریت گیلان ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان به تشریح فعالیت های صورت گرفته در زمان تصدی خود بر این مسئولیت در گیلان پرداخت.

وی ارتقاء جایگاه گیلان در بین مدیریت های استانی در زمینه شاخص ها و مولفه های مورد نظر سازمان مرکزی را از اهم این فعالیت های صورت گرفته در زمان تصدی خود در سرپرستی مدیریت گیلان دانست.

وی ایجاد روحیه همکاری و ایجاد آرامش اداری را از دیگر نکات مورد توجه در مدیریت گیلان عنوان داشت و تصریح کرد : تلاش شد تا با ایجاد فضای همکاری متقابل در راستای پیشبرد اهداف سازمان گام برداریم.

در ادامه این مراسم دکتر ژاله حساس خواه مدیر جدید گیلان با تسلیت ایام سوگواری حضرت سید الشهداء (ع) و یاران با وفایشان همواره خود را ادامه دهنده راه بانوی صبر و ایثار دانستند.

وی در ادامه با اشاره شباهت رسالت سازمان اسناد و کتابخانه ملی با رسالت حضرت زینب (س) افزود : آنحضرت با صبر و ایستادگی و با بیان رسای خود راوی وقایع عاشورا برای آیندگان شدند و ما نیز باید با تلاش و کوشش ، گردآوری و شناسایی اسناد و نسخ خطی که راویان هویت ملی ما هستند آیندگان را از تاریخ گذشته این منطقه از کشور آگاه نمائیم.

مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی گیلان در بخش دیگری از صحبت های خود به ایجاد فضای آرام و با اطمینان ادارای برای نیروی انسانی اشاره نمود و تصریح کرد : در این شرایط است که کارکنان با تمایل به کار در راستای پیشبرد اهداف سازمانی پیش از پیش فعالیت خواهند نمود و ماحصل آن ارتقاء جایگاه سازمان در فضای فرهنگی استان خواهد گردید.

دکتر حساس خواه رعایت قانون در کار اداری را از اصول کاری خود عنوان نمود و راه اعتلای فرهنگ سازمانی را در سایه عمل به قانون دانست.

وی در خاتمه خود را مدیری تحول خواه خطاب و تصریح کرد : راه پیشرفت در هر زمینه از تحول خواهی برخاسته و با تغییر در روند زندگی می توان شاهد تحولات اساسی و باز شدن پنجره های نو در مسیر پیشرفت و ترقی بود.