دیدار مدیر مرکز گیلان با مدیران ارشد سازمان اسناد و کتابخانه ملی ج ا ا


تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۵:۵۲
دیدار مدیر مرکز گیلان با مدیران ارشد سازمان اسناد و کتابخانه ملی ج ا ا

به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد و کتابخانه ملی گیلان روز سه شنبه 22 آذر 1396 دکتر ژاله حساس خواه با حضور در سازمان مرکزس اسناد و کتابخانه ملی ایران با  دکتر اشرف بروجردی ریاست عالی سازمان، دکتر موسوی معاون توسعه مدیریت و منابع و همچنین دکتر حاجبی مدیرکل امور اداری سازمان دیدار نمود .

در این دیدارها دکتر حساس خواه ضمن ارائه گزارش از فعالیت های انجام گرفته در مدت دوماه تصدی خود در این مرکز استانی به بیان کاستی ها موجود در راه رسیدن به چشم انداز مورد نظر پرداخت.

وی برگزاری سه نمایشگاه اسناد، حضور در دو نمایشگاه هفته پژوهش گیلان و نمایشگاه کتاب استان و برگزاری چندین نشست علمی و آئین یادبود مفاخر را نشان از پویایی مرکز اسناد و کتابخانه ملی گیلان عنوان نمود و تصریح کرد : توجه بیشتر به مدیریت های استانی و تنفیذ اختیارات بیشتر به این مراکز سبب بهره وری بیش از پیش خواهد گردید.

هر یک از مدیران ارشد سازمان نیز با ابراز خرسندی از حضور دکتر حساس خواه به عنوان چهره ای شناخته شده از جمع دانشگاهیان استان گیلان برمسند مدیریت مرکز اسناد و کتابخانه ملی این استان ، آینده مدیرت های استانی را بسیار روشن و متعالی متصور شدند و از حمایت های ویژه در راستای توانمندی این مراکز در راستای جمع آوری میراث مکتوب استان ها سخن گفتند.