برگزاری درسگفتار در مدیریت اسناد کتابخانه ملی گیلان بهمراه اعطا مدرک در پایان دوره


تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۵:۴۳
برگزاری درسگفتار در مدیریت اسناد کتابخانه ملی گیلان بهمراه اعطا مدرک در پایان دوره

به گزارش روابط عمومی مدیریت اسناد و کتابخانه ملی استان گیلان در راستای مصوبه شورای پژوهش این مدیریت مبنی بر برگزاری نشست های علمی، فرهنگی، اجتماعی و ... در راستای تعامل بیشتر اقشار مختلف جامعه با مرکز اسناد استان با همکاری مرکز بین المللی روانشناسی باور، این مدیریت اقدام به برگزاری کلاس هایی تحت عنوان درسگفتار در حوزه جامعه شناسی نموده است.

در این گزارش افزوده شده که این درسگفتارها تحت عنوان شخصیت توسعه یافته با بررسی یک موضوع خاص توسط دکتر عباس نعیمی جورشری از اساتید جامعه شناسی و استاد دانشگاه گیلان برگزار میگردد.

شایان ذکر است که جلسات درسگفتار بصورت پرسش و پاسخ بوده و در پایان هر جلسه در مورد موضوع مورد بحث نتیجه گیری بعمل می آید.

جلسات درسگفتار با موضوع شخصیت توسعه یافته سه شنبه هر هفته، ساعت 17 در سالن اندیشگاه سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان واقع در فلکه گاز رشت ، خیابان نامجو ، بن بست دانشگاه برگزار می گردد و حضور برای عموم آزاد بوده و ثبت نام در هر جلسه امکان پذیر می باشد.

درسگفتار دکتر نعیمی جورشری تا پایان اسفند 1396 بصورت هفتگی در سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان ادامه داشته و در پایان به شرکت کنندگان مدرک معتبر اعطا می گردد.