نمایشگاه عکس ضریح مهربانی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۶/۲۴ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۵:۰:۲۸
نمایشگاه عکس ضریح مهربانی

بسمه تعالي

نمايشگاه عكس ضريح مهرباني همزمان با دهه كرامت و در آستانه ميلاد مسعود هشتمين اختر تابناك آسمان امامت و ولايت حضرت سلطان علي ابن موسي الرضا (ع) با اهتمام  هئيت خادمين الرضا شهرستان رشت و همكاري سازمانهاي سازمان اسناد و كتابخانه ملي گيلان ، فرهنگي و ورزشي شهرداري كلانشهر رشت ، سپاه پاسداران گيلان و آستان قدس رضوي در بقعه متبركه حضرت فاطمه اخري خواهر آن امام همام در خيابان مطهري رشت برگزار شد.

آئين افتتاح اين نمايشگاه با حضور مسئولين لشكري و كشوري استان و همچنين نمايندگان مجلس شوراي اسلامي روز چهارشنبه 20/6/92 راس ساعت 17:30 عصر برگزار شد و نمايشگاه تا مورخه 30 شهريور ماه در محل مذكور برپا ميباشد.

لازم به ذكر است كه اين نمايشگاه در كشورهاي آلمان و انگليس نيز بصورت همزمان در حال برگزاري ميباشد.در استان گيلان نمايشگاه ضريح مهرباني مورد توجه ويژه مردم واقع شده واز اقصي نقاط استان براي بازديد اين نمايشگاه به شهر رشت مي آيند تا هم از آستانه مقدسه خواهر امام زيارت كرده و نمايشگاه را مورد بازديد قرار دهند .

در حاشيه نمايشگاه حسين عباس نژاد كارسيداني مدير سازمان اسناد و كتابخانه ملي استان گيلان با ابراز خرسندي از اينكه اين توفيق نصيب سازمان اسناد شده تا در دهه مبارك كرامت متولي برپايي اين نمايشگاه شود افزود : با توجه به اينكه تقريبا توانسته اين جايگاه سازمان را در مدت حضورش در استان به خوبي براي همگان تعرفه نمائيم از اين پس خواهيم كوشيد كه با برپايي نمايشگاه هايي از اين قسم در حوزه نمايشگاه هاي اسناد بيشتر ارائه حضور نمائيم تا مرد گيلان بيش از پيش با اسناد خطي و مصور آشنايي پيدا كنند .

وي در خاتمه از حضور پر رنگ سازمان اسناد و كتابخانه ملي گيلان در نمايشگاه كتاب استان كه در ماه آينده برگزار خواهد شد خبر داد .