مهندس جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان گیل

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۳/۱ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۹:۵۷
مهندس جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان گیل

مهندس جبار كوچكي نژاد نماينده محترم مردم شهرستان رشت و حومه با حضور در سازمان اسناد و كتابخانه ملي استان گيلان از بخش هاي مختلف اين سازمان بازديد كرد و از نزديك در جريان فعاليت هاي صورت گرفته در اين سازمان قرار گرفت .

وي در حاشيه اين بازديد با ابراز خرسندي از شكل گيري اين اين مديريت در استان گيلان گفت : من امروز با حضور در اين مجموعه به جايگاه والاي اين سازمان در جامعه و همچنين جايگاه ويژه حاكميتي آن در خصوص ارزشيابي اسناد ادارات و سازمانهاي دولتي پي بردم و تمامي تلاش خود را براي بالندگي هرچه بيشتر اين سازمان در هردو منظر پژوهشي و ارزشيابي اسناد بكار خواهم برد .

وي همچنين تصريح كرد : كمك به غني سازي آرشيو ملي گيلان كمك به حفظ و اعتلاي هويت ملي استان گيلان است و تمامي مسئولين استان بايد اين امر را به عنوان يكي از مسائل مهم و اساسي استان در اولويت كار خود قرار دهند.

در اين جلسه عباس نژاد مدير سازمان اسناد و كتابخانه ملي گيلان نيز به شرح وظايف ذاتي سازمان و فعاليت هاي صورت گرفته در اين مجوعه پرداخت و در بخشهاي مختلف خواستار حمايت هاي ويژه مجمع نمايندگان استان و استاندار محترم و تمامي مسئولين و مديران فرهنگي استان به سازمان اسناد و كتابخانه ملي استان گيلان جهت رفع موانع پيش روي اين مجموعه و انجام هر چه بهتر وظايف ذاتي  خود در استان شد .

در پايان جلسه با پيشنهاد مهندس كوچكي نژاد و استقبال مدير سازمان اسناد و كتابخانه ملي گيلان ضبط تاريخ شفاهي نمايندگان استان گيلان در دستور كار واحد تاريخ شفاهي اين سازمان قرار گرفت .