بیانیه روز قدس

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۵/۱ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۹:۳۴
بیانیه روز قدس

بيانيه روز قدس

 

 

 

مرداد ماه 1358 خورشيدي را بايد نقطه شروع و عزيمت پيام جهاني انقلاب اسلامي ايران از مرزهاي جغرافيايي اين كشور برشمرد. زماني كه معمار كبير انقلاب اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) با هدف جهاني سازي قضيه فلسطين اعلاميه روز جهاني قدس را منتشر و از مسلمانان و آزاديخواهان جهان براي حمايت از فلسطين دعوت كرد.

 امروز صهيونيست غاصب بايد بداند حكومت اسلامي و به ويژه مردم شريف و انقلابي ايران همواره در راستاي نيل به آرمانهاي امام راحلشان از حقوق به‌حق ملت فلسطين حمايت كرده و غده سرطاني اسرائيل غاصب را محكوم مي‌كند. امسال در پي جنايات گسترده در غزه به خون نشسته اهميت گراميداشت روز قدس بيشتر از هميشه است و جهان اسلام و مجامع اسلامي در پاسخ به سكوت مجامع جهاني و مستكبرين  بايد قدرتمندانه‌تر از سال‌هاي قبل به ياري مردم مقاوم فلسطين بشتابند.
مديريت و كاركنان سازمان اسناد و كتابخانه ملي استان گيلان  در آستانه روز جهاني قدس ، با محكوم نمودن جنايت اشغالگران و حاميان غربي آنان يكبار ديگر ضمن تجديد عهد و پيمان با آرمان‌هاي بنيانگذار جمهوري اسلامي حضرت امام خميني (ره) و با پيروي از رهبر معظم انقلاب اسلامي در روز جمعه، همگام با مردم خداجوي ايران اسلامي در راهپيمايي باشكوه روز قدس شركت نموده و با مشت‌هاي گره كرده شعار « مرگ بـر آمريكا و مرگ بـر اسرائيل » سر داده و با حضور خود در راهپيمائي روز جهاني قدس انزجار خود را از رژيم غاصب صهيونيستي اعلام نموده و موجب دلگرمي و قوت قلب مبارزان فلسطيني را فراهم خواهند نمود  .