برگزاری اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت در سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۵/۲۸ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۹:۱۹
برگزاری اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت در سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان

برگزاري اولين جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت در سازمان اسناد و كتابخانه ملي گيلان

صبح سه شنبه28/5/1393 رأس ساعت 8 صبح اولين جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت به رياست مدير سازمان اسناد و كتابخانه ملي گيلان با حضور معاونت و كارشناسان سازمان برگزار گرديد .

در ابتداي جلسه عباس نژاد با گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر زحمات دولت در سايه زعامت ولايت فقيه را قابل به ارج دانسته و افزود سازمانها و ادارات دولتي در تمامي مراحل و خاصه در هفته دولت موظف به اعلام گزارش عملكرد خود بعنوان بخشي از بدنه دولت به مردم مي باشند و در نهايت از تجميع اين گزارشات مردم با در نظر گرفتن تمامي آمارها به ميزان فعاليت هاي دولت پي خواهند برد .

وي افزود : دولت تدبير و اميد فرموده مقام معظم رهبري در سال 1393 را سرلوحه كار خود قرار داده با توجه ويژه به دو مبحث اقتصاد و فرهنگ ،  تلاش خود را براي ايجاد جامعه اي آرام و بدون تنش با هدف دستيابي به موفقيت هاي فرهنگي و اقتصادي در راستاي تأمين معشيت مردم بكار بسته است.

در ادامه جلسه مصوب گرديد تا با توجه به انتخاب شعار "آرامش و اميد " به عنوان شعار هفته دولت امسال در سطح استان گيلان نيز به ياري مديران استاني اين شعار نهادينه و عمومي گردد.

از ديگر مصوبات جلسه مذكور مي توان به  اقدام به برپايي نمايشگاه اسناد خطي ، كارگاه نقد كتاب ، رونمايي كتاب ، غبار روبي گلزار شهداء و ... اشاره نمود .