اهداء سری کامل مجله تماشا به آرشیو ملی گیلان

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۶/۲ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۹:۱۵
اهداء سری کامل مجله تماشا به آرشیو ملی گیلان

به نام خدا

اهداء سري كامل مجله تماشا به آرشيو ملي گيلان

حسين عباس نژاد كارسيداني مدير سازمان اسناد و كتابخانه ملي گيلان از اهداء سري كامل مجله تماشا به اين سازمان خبر داد.

وي گفت : اين مجموعه ارزشمند كه حاصل تراوش قريحه هنري و علاقه يك هنرمند است توسط مهندس فرامرز كوچكي زاد از چهره هاي شاخص فرهنگ و پژوهش استان گيلان به سازمان اهداء گرديده است .

وي تصريح كرد : مجله تماشا هفته نامه اجتماعي و هنري ويژه برنامه­ هاي راديو و تلويزيون بوده است كه اولين شماره آن در اسفند سال 1349 منتشر شده است و آخرين انتشار آن مربوط به سال 1357 شماره 390 مي­باشد، اين مجله بيشتر به بيان رويدادهاي فرهنگي و هنري ايران و جهان مي‌پرداخته است.

عباس نژاد در ادامه از همكاري ويژه مهندس كوچكي زاد در راستاي اهداي اين مجموعه ارزشمند به سازمان قدرداني كرد و افزود : مهندس كوچكي زاد در گذشته نيز مجموعه اي ارزشمند از نقشه هاي قديمي را در راستاي ثبت آنها در آرشيو ملي گيلان به سازمان اسناد و كتابخانه ملي اهداء نموده است.

وي در خاتمه با سپاس از زحمات تمامي عزيزاني كه در طول اين مدت با همكاري ويژه خود و اهداء اسناد و نسخ ارزشمند خود سازمان اسناد و كتابخانه ملي گيلان را ياري نموده اند افزود : اين سازمان همواره پذيراي تمامي گيلانيان عزيزي است كه دوستدار گيلان و دوستدار جاودانه شدن هويت ملي اين استان هستند و با اهداء ويا به امانت دادن مجموعه هاي ارزشمند خود نقش بزرگي در ثبت جايگاه مهم گيلان در تمامي مراحل تاريخ اين مرز و بوم ، ايفا ميكنند .