انتخاب کارمند سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان به عنوان کارمند نمونه کشوری

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۶/۵ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۹:۱۱
انتخاب کارمند سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان به عنوان کارمند نمونه کشوری

به نام خدا

انتخاب كارمند سازمان اسناد و كتابخانه ملي گيلان به عنوان كارمند نمونه كشوري

حسين عباس نژاد كارسيداني مدير سازمان اسناد و كتابخانه ملي استان گيلان در جمع پرسنل اين سازمان با تبريك روز كارمند و آرزوي توفيق در ظل توجهات حضرت وليعصر (عج) براي تمامي همكاران خود ، خدمت به مردم در هر سازماني را هديه و موهبتي الهي بر شمرد و با اشاره به فرازهاي نهج البلاغه كه در آن مولاي متقيان حضرت علي (ع) مالك اشتر را در خصوص چگونگي رفتار و خدمت به مردم ارشاد نمود ، از همكاران خود خواست تا در هر پست و هر گوشه اي از كشور كه خدمت ميكنند اين نصايح ارزشمند را سرلوحه كار و چراغ هدايت خود قرار دهند .

وي در بخش ديگري از صحبتهاي خود به بيان مسائل معيشتي همكاران پرداخت و افزود : داشتن مزاياي مالي و رفاهي حق همه همكاران است و يك كارمند براي انجام هرچه بهتر كار خود و استفاده از حداكثر توانايي خود در فضاي اداري نيازمند آرامش فكري و رفاه اجتماعي مي باشد .

وي تصريح كرد : در چند ماه اخير رياست عالي سازمان و معاونت محترم پشتيباني تلاشهاي بسياري براي تغييرات ويژه در دريافتي ها و مسائل رفاهي همكاران انجام داده اند كه امروز نتايج اين تلاشها به گواهي همگان چشمگير و قابل لمس مي باشد .

عباس نژاد در خاتمه از انتخاب آقاي اسماعيل شعباني از همكاران سختكوش مديريت گيلان به عنوان كارمند نمونه سازمان اسناد و كتابخانه ملي ايران اشاره نمود و از درگاه خداوند منان موفقيت روز افزون و صحت وجود ايشان را خواستار شد .