بازدید مدیرحقوقی و قراردادهای منطقه آزاد انزلی از سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان


تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۷/۵ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۸:۵۳
بازدید مدیرحقوقی و قراردادهای منطقه آزاد انزلی از سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان

به نام خدا

بازدید مدیرحقوقی و قراردادهای منطقه آزاد انزلی از سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان

روز پنجشنبه محمد مهدی داداشی مدیر حقوقی و قراردادهای سازمان منطقه آزاد انزلی با حضور در سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان گیلان از بخشهای مختلف این سازمان بازدید کرد .

در حاشیه این بازدید حسین عباس نژاد کارسیدانی مدیر سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان ضمن عرض خیر مقدم به تشریح وظایف ذاتی سازمان پرداخت .

وی در بخش دیگری از صحبتهای خود بخشی از فعالیتهای صورت گرفته در مدیریت اسناد و کتابخانه ملی استان گیلان را تشریح نمود وبه بیان برنامه های تعیین شده در چشم انداز این سازمان در آینده پرداخت.

وی افزود : سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان با توجه به وظایف ذاتی خود در دو بخش های علمی ، پژوهشی و حاکمیتی از گستره کاری وسیعی برخوردار بوده و از این باب در بخش های مختلف علمی و فرهنگی و پژوهشی استان می تواند در کنار ادارات و سازمانهای ذیربط نقشی تاثیرگذار ایفا کند .

عباس نژاد تصریح کرد : همچنین در بخش حاکمیتی وظایف ذاتی سازمانی نیز سازمان اسناد و کتابخانه ملی با احیاء بایگانی راکد ادارات و سازمانهای دولتی میتواند ضمن برطرف نمود وظیفه نگهداری اسناد از مدیران سبب تخلیه بخشی از فضای اداری جهت استفاده برای امورات دیگر اداری نیز گردد .

در ادامه عباس نژاد پیشنهاد تاسیس کارخانه امحای اسناد در منطقه آزاد انزلی را مطرح نمود و افزود : با تأسیس این کارخانه در استان ضمن بر طرف شدن مشکلات امحاء اوراق ادارات دولتی استان ، ای کارخانه می تواند متولی امر امحای اوراق ادارات دولتی استانهای مجاور گیلان نیز باشد و همچنین فرصتی برای ایجاد اشتغال جوانان استان خواهد شد .

در ادامه داداشی مدیر امور حقوقی و قراردادهای سازمان منطقه آزاد انزلی نیز با ابراز خرسندی از وجود این مدیریت در گیلان گفت : پیشنهاد تاسیس این کارخانه را به مدیر عامل سازمان ابلاغ خواهد نمود و تمام تلاش خود را در راستای همکاری های ویژه با سرمایه گذاران برای احداث کارخانه امحا کاغذ در منطقه آزاد انزلی اعمال خواهد نمود .