آغاز سال کاری جدید با حضور مدیر و کارکنان سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان


تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱/۱۹ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۸:۱۲
آغاز سال کاری جدید با حضور مدیر و کارکنان سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان

سال کاری 1394 روز شنبه طی جلسه ای با حضور کارکنان سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان در دفتر مدیریت آغاز گردید .

در این جلسه عباس نژاد با تبریک سال جدید به همکاران برای سایرین و خانواده های آنها ارزو سلامت نمود .

وی گفت: در سال جدید که با نام معطر حضرت زهرای مرضیه آغاز گردید و بهار 94 فاطمی شد شایسته است که سیره حضرت زهرا و منش والای این بانو سرلوحه زندگی همگان قرار گیرد و بی شک توسل به اهل بیت و در نظر گرفتن خدای منان در لحظه لحظه عمر سبب دوری جستن از معصیت و سلامت در زندگی شخصی و فضای کاری انسان میگردد.

وی افزود : در سال 1394 که از سوی رهبر معظم انقلاب سال همدلی و همزبانی دولت و ملت مشخص گردیده وظیفه هریک از کارکنان انجام صحیح وظایف محوله و پاسخگویی بیش از پیش به اربا رجوع میباشد .

عباس نژاد در ادامه به بیان مشروح فعالیت های صورت گرفته در سال 93 و رئوس اهداف و فعالیت هایی که باید در سال 94 در دستور کار کارکنان قرار گیرد پرداخت .

وی تصریح کرد : افتتاح تالار مطالعه الکترونیک ، اخذ زمین از محل ارضی ملی با همکاری استاندار و مساعدت ویژه ریاست عالی سازمان برنامه و بودجه در خصوص آغاز بکار پروژه ساخت مخزن نگهداری اسنادملی استان گیلان، برگزاری کارگاه های فرهنگی و علمی و پژوهشی ، احیاءبایگانی راکد ادارت و سازمانهای دولتی استان و ده هایطرح دیگران از رئوس اهداف سازمان در سال جاری بر شمرد و اجرائی شدن این اهداف در سال جاری را بصورت اکید از مجوعه متبوعه خود خواستار شد.