حضور مدیر سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان در کمسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی رشت

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱/۱۹ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۸:۱۱
حضور مدیر سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان در کمسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی رشت

در واپسین روزهای سال 1393 حسین عباس نژاد کارسیدانی مدیر سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان گیلان با دعوت اعضای شورای شهر رشت میهمان کمسیون برنامه و بودجه شورا شد .

وی در باره این حضور گفت : با اظهار لطف اعضای محترم شورای اسلامی و مدیران شهرداری رشت توفیق حضور در کمسیون برنامه و بودجه شورا نصیب گردید و این حضور در راستای تامین مالی هزینه های تجهیز تالار مطالعه الکترونیک سازمان بود که قرار است در آینده نزدیک با همکاری ویژه شورای اسلامی رشت به مرحله افتتاح برسد .

وی تصریح کرد : با عنایت و نگاه ویژه فرهنگی اعضاء محترم شورا طی تفاهم نامه ای راه اندازی این تالار با مشارکت شورا در دستور کار قرار گرفت و در این جلسه برآورد صورت گرفته از میزان هزینه اتمام پروژه از سوی سازمان تقدیم کمسیون گردید.

وی افزود : با مساعدت ریاست کمسیون بودجه شورا و مدیر مالی شهرداری رشت مبلغ 200 میلیون تومان برای تکمیل این پروژه در بودجه سال 1394 شهرداری رشت از محل بودجه فرهنگی اختصاص یافت .

وی در خاتمه گفت : با همکاری مجموعه مدیریت شهری رشت افتتاح تالار مطالعه الکترونیک سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان گامی بزرگ برای حل مشکل دسترسی به منابع مکتوب کمیابی است که می توانند یاریگر پژوهشگران استان برای بالندگی استان گیلان باشد و همچنین برگ زرینی در کارنامه شورای اسلامی دوره چهارم رشت خواهد گردید .