تالار مطالعه الکترونیک گیلان دربهار همدلی و همزبانی افتتاح خواهد شد .

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱/۳۱ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۸:۱۰
تالار مطالعه الکترونیک گیلان دربهار همدلی و همزبانی افتتاح خواهد شد .

تالار مطالعه الکترونیک گیلان دربهار همدلی و همزبانی افتتاح خواهد شد

حسین عباس نژاد کارسیدانی مدیر سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان گیلان به همراه کارکنان این سازمان در مراسم استقبال از ریاست جمهور حضور یافتند .

وی در حاشیه این مراسم با ابراز خرسندی از استقبال پر شور مردم گیلان از دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری  اسلامی ایرانی گفت : مردم فهیم و ولایت مدار گیلان بار دیگر با حضور حماسی خود دعوت رهبر عزیزشان را لبیک گفته و شعار سال 94 رهبری که همدلی و همبزبانی ملت و دولت است را متجلی نمودند .

عباس نژاد همچنین در صحبتهای خود به افتتاح تالار مطالعاتی الکترونیک سازمان اسناد و کتابخانه ملی در آینده نزدیک اشاره کرد و گفت: دسترسی به حجم بالایی نسخه از اسناد کتابخانه های معتبر کشور از جمله کتابخانه ملی و کتابخانه های آستان قدس رضوی از جمله مزایای این مرکز خواهد بود. وی همچنین اظهار داشت برای تحقق این امر نیازمند همیاری و همکاری سایر ادارات مرتبط با راه اندازی این مجموعه در استان گیلان هستیم.

عباس نژاد تصریح کرد : این تالار بعنوان یکی از مهمترین پروژه های فرهنگی و علمی و پژوهشی استان است و مساعدت ویژه اعضاء محترم شورای اسلامی شهر رشت خصوصاً کمسیون فرهنگی شورا و دغدغه های این بزرگواران برای راه اندازی هرچه سریعتر این مجموعه خود دلیل بر این ادعاست.

عباس نژاد در خاتمه گفت : با سند راه در نظر گرفته شده برای سازمان در سال 94 ازسوی ریاست عالی سازمان ، سالی پر از برنامه های علمی و پژوهشی در حوزه تاریخ و فرهنگ استان عزیزمان گیلان را به علاقمندان این حوزه از علم نوید میدهم .