بازدید تنی چند از اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت ازسازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و انعقاد تفاهم

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۵/۱۰ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۵۷:۴۲
بازدید تنی چند از اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت ازسازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و انعقاد تفاهم

روزچهارشنبه 7/5/94 جمعی از اعضای محترم شورای اسلامی کلانشهر رشت به همراه مدیرعامل سازمان فرهنگی شهرداری رشت و مشاوران امور فرهنگی و پژوهشی خود از سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران بازدید نمود .

در این بازدید یک روزه اعضای شورای اسلامی رشت که اکثر حاضرین از روسا کمسیونهای مختلف شورا بودند ، با ابراز خرسندی از بازدید بخشهای مختلف سازمان بعنوان نمایندگان مردم در مجموعه مدیریت شهری رشت آمادگی کامل این مجموعه با سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران را در راستای راه اندازی تالار پژوهش و مخزن نگهداری اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان اعلام نمود.

در این دیدار که با حضور مدیران ارشد ستادی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ج.ا.ا برگزار گردید مهندس منصوری مدیرکل پشتیبانی  و عطا ا... معروف خانی از دیگر مدیران  این سازمان  نیز اهم وظایف سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و همچنین کارهای صورت گرفته و برنامه های آتی سازمان را برای حاضرین در جلسه توضیح دادند و گفتند : با توجه غنای فرهنگی گیلان در طول دورگذشته تا به اکنون  امیدواریم با کمک شهرداری رشت وهمکاری ویژه شخص آقای دکتر ثابت قدم که خود از اصحاب دانشگاه و پژوهش هستند و تلاشهای  آقای عباس نژاد مدیر سازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان ، این مرکز بعنوان یکی از پایگاه های نمونه و غنی کشور در حوزه تحقیق و پژوهش تبدیل گردد.

در پایان جلسه با امضای تفاهم نامه ای فی مابین سازمان اسناد و کتابخانه ملی ج.ا.ا و شهرداری و شورای اسلامی کلانشهر رشت اختصاص زمین در راستای ساخت بزرگترین مخزن نگهداری اسناد شمال کشور در شهر رشت توسط شهرداری رشت منعقد گردید .

لازم به ذکر است دکتر ثابت قدم اسفند ماه سال 1391 بهمراه یک هیئت از مجموعه شورای اسلمی شهر رشت و شهرداری رشت از سازمان اسناد و کتابخانه ملی ج.ا.ا بازدید نموده بودند .