بازدید آیت الله صفایی بوشهری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر از مدیریت اسناد وکتاب


تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۳/۶ - ۰:۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۴۲:۱۸
بازدید آیت الله صفایی بوشهری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر از مدیریت اسناد وکتاب

      در پی ملاقات مدیر و کارکنان مدیریت اسناد و کتابخانه ملی بوشهر در هفته بزرگداشت اسناد ملی (روز دوشنبه 18/2/96) با آیت الله صفایی بوشهری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، ایشان قول دادند که بزودی از مدیریت دیدار نمایند. روز چهارشنبه 3/3/96 آیت الله صفایی به همراه مدیران فرهنگی استان، رؤسای برخی دانشگاه­ها، اصحاب مطبوعات و علاقه مندان به فرهنگ از مدیریت بوشهر بازدید کردند.

      پس از آن نشستی در اندیشگاه فرهنگی برگزار شد و دکتر نظامی مدیر بوشهر ضمن خوش‌آمدگویی، گزارشی از کارهای صورت گرفته را ارائه نمودند. سپس خانم مهتاب ابراهیم زاده پژوهشگر بوشهری ساکن آلمان در مورد اسناد و عکس­های دوره قاجاریه در چند مرکز اسناد و موزه آلمان توضیح دادند که ضمن مطالعه در آن مرکز، 400 قطعه عکس نفیس و حدود چهار هزار سند ارزشمند را با خود به بوشهر آوردند که در حاشیه همین مراسم از 12 قطعه آن رونمایی شد و مقرر گردید کل تصاویر در یک کتاب چاپ شود.

      در ادامه آیت الله صفایی بوشهری، ضمن ارج گزاری به زحمات انجام شده در مدیریت بوشهر، بیان نمودند که این سومین مرتبه­ای است که در سنوات اخیر به این مرکز آمده و اهمیت زیادی برای این مرکز مهم فرهنگی قائل است وحتماً می­ بایست با حمایت همه جانبه مسئولین این مرکز با توسعه فضای اداری بتواند به اهداف عالیه خود برسد.

در انتها آیت الله صفایی سندی از آیت الله شیخ محمد حسین برازجانی و یک دوره از تألیفات خود را به مدیریت اهدا کردند و مدیر بوشهر نیز به پاس اهتمام ایشان به مسائل فرهنگی یک لوح تقدیر و تابلو اهدا نمودند.


تصاویر