از متخصص اسناد بپرسيد
صفحه هاي مرتبط
 
پربازديدهاي امروز
 
 

 

تعداد مشاهده خبر :284
btnSendToFriend
برنامه‌های اندیشگاه فرهنگی در هفته پایانی بهمن‌ماه
تاريخ درج خبر : 1396/11/21 12:06:21 ب.ظ
 

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی، نشست «گنج مشترک؛ اخلاق و الهیات جهانی» توسط رسول رسولی‌پور عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی از ساعت 16:30 دقیقه روز شنبه 21 بهمن‌ماه برگزار می‌گردد.

روز دوشنبه 23 بهمن‌ماه دو نشست در اندیشگاه فرهنگی برگزار خواهد شد، نشست «معرفی، نقد و بررسی رویکردهای تکاملی به فلسفه» از سلسله نشست‌هایی است که با حضور هادی صمدی (استاد دانشگاه) از ساعت 14 تا 16 برگزار خواهد شد. نشست دیگر این روز سرآغاز جستاری تازه در حوزه فلسفه است با عنوان «فلسفه به‌مثابه درمان» که با حضور میلاد نوری (استاد حوزه و دانشگاه) از ساعت 16 تا 18 برپا می‌ گردد.

روز سه‌شنبه 24 بهمن‌ماه نشست «الهیات معاصر» با حضور همایون همتی (استاد دانشگاه) در سالن اندیشگاه فرهنگی از 15 تا 16:30 برگزار خواهد شد.

روز جمعه 27 بهمن‌ماه کتاب «سایه و شر در افسانه‌ها» نوشته «ماری-لوییز فون فرانتس» و با حضور مترجم تورج رضا بنی‌صدر رونمایی می‌شود. مراسم رونمایی از این کتاب از 10 تا 13 در ساختمان گنجینه – طبقه اول - سالن همایش برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای حضور در برنامه‌های اندیشگاه می‌توانند به محل کتابخانه ملی، واقع در اتوبان حقانی (غرب به شرق)‌ بعد از ایستگاه مترو بلوار کتابخانه ملی مراجعه کنند.

آرشيو اخبار

بازگشت
نظرات كاربران
ارسال نظرات

نام:
ايميل: (نمايش داده نمي شود)
توضيحات:

تصویر امنیتی
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.