از متخصص اسناد بپرسيد
صفحه هاي مرتبط
 
پربازديدهاي امروز
 
 

 

تعداد مشاهده خبر :686
btnSendToFriend
اعضای کتابخانه ملی با رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران دیدار کردند
تاريخ درج خبر : 1396/06/20 04:13:53 ب.ظ
نشست صمیمی اعضای کتابخانه ملی ایران با اشرف بروجردی در محل کتابخانه ملي برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، در این دیدار که نزدیک به دو ساعت به طول انجامید، اعضا دغدغه‌ها، مشکلات و پیشنهادات خود را ارائه کردند. اعضای کتابخانه در این دیدار مسائلی را درباره تهویه ، نرم افزار جستجوی منابع ، دسترسی به مجلات خارجی، سرعت اینترنت و... مطرح کردند. در ادامه این نشست مسئولان کتابخانه، معاونان‌ و مدیران بخش‌های مختلف توضیحات خود را درباره مشکلات موجود ارائه کردند.
در بخش ديگري از این نشست، اشرف بروجردی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران ضمن تشکر از اعضای کتابخانه به خاطر بیان نظرات و پیشنهاداتشان گفت: صحبت‌های شما کمک می‌کند که ما بتوانیم خدمت رسانی را بهبود ببخشیم.
او با اشاره به حضور پژوهشگران در کتابخانه ملی گفت: اینجا جایی است که برخی از اعضا بیشترین زمان شبانه روز خود را در آن سپری می‌کنند و طبیعی است که توقع داشته باشند شرایط اینجا نیز مانند شرایط خانه خودشان باشد. اگرچه ما همه‌ تلاشمان را می‌کنیم که شرایط برای اعضا دلخواه باشد اما با محدودیت‌های سازمان نمی‌توان شرایط خانه خودشان باشد.
Show full size image.

 

بروجردی در بخش دیگری از سخنانش گفت: همیشه سعی کرده‌ام که شنونده باشم و در روزهای اول ایمیل شخصی خود را اعلام کردم و اکنون نیز همواره ایمیل را چک می‌کنم و با بسیاری از مشکلات شما آشنا هستم. ما اینجا را به عنوان مامن کسانی که طالب علم هستند می شناسیم و سعی می کنیم که شرایط به گونه‌ای باشد که افراد اینجا احساس آرامش و امنیت داشته باشند. وی در پایان ابراز امیدواری کرد که این نشست ها ادامه پیدا کند.
آرشيو اخبار

بازگشت
نظرات كاربران
ارسال نظرات

نام:
ايميل: (نمايش داده نمي شود)
توضيحات:

تصویر امنیتی
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.