از متخصص اسناد بپرسيد
صفحه هاي مرتبط
 
پربازديدهاي امروز
 
 

 

تعداد مشاهده خبر :766
btnSendToFriend
انتشار دو فصلنامه توسط انتشارات سازمان اسناد و کتابخانه ملی
تاريخ درج خبر : 1395/12/22 11:18:54 ق.ظ
ششمین شماره از فصلنامه «آرشیو ملی» و یکصد و هشتمین شماره از فصلنامه «مطالعات ملی کتابداری و سازماندهی اطلاعات» منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، ششمین شماره از فصلنامه «آرشیو ملی» با سر فصل‌هایی چون مقالات آرشیوی، مقالات تاریخی – اسنادی و مقالات حفظ و نگهداری اسناد منتشر شد..

در این شماره از فصلنامه «آرشیو ملی» به مقالاتی چون طرح تدوین اصطلاح‌نامه مواد موزه‌ای، القاب زنان درعصر قاجار، اسناد فارسی گرجستان، اسناد ملی و آسیب‌های ‍یش روی آن، استاندارد آرشیو ملی انگلستان برای مخازن اسنادی و چند مقاله دیگر، اشاره شده است.

همچنین و یکصد و هشتمین شماره از فصلنامه «مطالعات ملی کتابداری و سازماندهی اطلاعات» با مقالاتی چون رویکردهای نظری در تطور نظام‌های رده‌بندی منابع کتابخانه‌ای، شناسایی و اولویت بندی موانع یک‌پارچه سازی در نظام‌های مدیریت اسناد الکترونیکی، تاثیر القای هیجانی بر بازیابی اطلاعات و نقش مشارکتی کتابداران در توسعه نرم‌افزارهای کتابخانه‌ای، منتشر شده است.
Show full size image.

 


از دیگر مقاله‌های منتشر شده در این فصلنامه می‌توان به تبیین سیر تبدیل ایده به پدیده در علوم انسانی ایران، بازیابی اطلاعات جغرافیایی در محیط وب و رعایت استاندارد ایزو 5966 در تدوین گزارش‌های فنی (نمونه‌پژوهی: گزارش‌های شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب)، اشاره کرد.

علاقمندان جهت تهيه این فصلنامه‌ها مي‌توانند با تلفن 81623277 واحد فروش انتشارات، تماس بگيرند.
آرشيو اخبار

بازگشت
نظرات كاربران
ارسال نظرات

نام:
ايميل: (نمايش داده نمي شود)
توضيحات:

تصویر امنیتی
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.