از متخصص اسناد بپرسيد
صفحه هاي مرتبط
 
پربازديدهاي امروز
 
 

 

تعداد مشاهده خبر :647
btnSendToFriend
برپایی نمایشگاهی از پایان‌نامه‌های دوره قاجار/ پایان‌نامه مصدق در موزه کتاب و میراث مستند ایران
تاريخ درج خبر : 1395/10/20 12:08:47 ب.ظ
 
نمایشگاهی از پایان‌نامه‌های مربوط به دوره قاجار که با محوریت ایران‌شناسی نوشته شده‌اند، در موزه کتاب و میراث مستند ایران، برپا شده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، موزه کتاب و میراث مستند ایران با هدف معرفی آثار و منابع ارزشمند مخازن سازمان اسناد و کتابخانه ملی، به علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان این مجموعه به صورت دوره‌ای، نمایشگاه‌هایی از آثار شاخص و ارزشمند که در معرض دید و دسترس بازدیدکنندگان قرار گرفته‌است.
این بار برای اقشار علمی و فرهنگی و علاقه‌مند به موضوعات با محور ایران‌شناسی تعدادی پایان نامه مربوط به دوره قاجار را برای اولین بار به نمایش گذاشته است.
از مهمترین این پایان نامه ها، پایان نامه ی دکترمحمدمصدق ، با عنوان" اسلام و تشیع درقبال قوانین اروپا" چاپ پاریس در سال1914میلادی است.
همچنین به منظور غنی‌تر شدن این نمایشگاه تعدادی کتاب قدیمی ایران شناسی نیز با موضوعات تاریخی، باستان‌شناسی و هنری مربوط به ایران، نوشته نویسندگان خارجی در معرض دید بازدیدکنندگان است.
این نمایشگاه که هم اکنون در محل موزه کتاب و میراث مستند ایران دایر است، تا پایان دی‌ماه از ساعت 9 تا 15 میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.
موزه کتاب و میراث مستند ایران در ساختمان کتابخانه ملی واقع در بزرگراه حقانی غرب به شرق، بعد از مترو، بلوار کتابخانه ملی، واقع شده است.
آرشيو اخبار

بازگشت
نظرات كاربران
ارسال نظرات

نام:
ايميل: (نمايش داده نمي شود)
توضيحات:

تصویر امنیتی
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.