از متخصص اسناد بپرسيد
صفحه هاي مرتبط
 
پربازديدهاي امروز
 
 

 

تعداد مشاهده خبر :667
btnSendToFriend
با اعطای جایزه سید عبدالله انوار/ پانزدهمین آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی برگزار می شود
تاريخ درج خبر : 1395/10/19 10:59:48 ق.ظ
Show full size image.

 
پانزدهمین آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی با اعطای جایزه سید عبدالله انوار به برگزیدگان، روز یکشنبه 26 دی ماه در کتابخانه ملی برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، پانزدهمین آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی که از دوره گذشته به صورت دوسالانه درآمده، با هدف تکریم عالمان و سرآمدان عرصه تحقیق در حوزه نسخه‌های خطی برگزار می شود.
«تألیف، تدوین و ترجمه کتاب، مقاله و پایان نامه»، «نقد و تصحیح متون»، «فهرست نویسی و فهرست‌نویسان»، «اهداگران مجموعه‌های خطی»، «نشریات فعال در حوزه نسخه خطی»، «طرح‌های پژوهشی»، «مرمت سنتی و مجازی»، «مؤسسات فعال در حوزه نسخ خطی»، «سایت‌های فعال در زمینه نسخ خطی»، «طراحی نرم افزارهای اطلاع ‌رسانی و آموزش نسخ خطی»، «یادداشت، گفت و گو و گزارش» از محورهای این آیین بزرگداشت است.
در این دوره از خدمات علمی و فرهنگی پیشکسوت عرصه نسخه‌شناسی، متن‌پژوهی و کتاب‌پردازی؛ استاد نجیب مایل هروی نیز تقدیر می‌شود
پانزدهمین آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی روز یکشنبه، 26 دی ماه سال جاری از ساعت ۱۵ در سالن همایش‌های کتابخانه ملی به نشانی بزرگراه حقانی (غرب به شرق)، بعد از مترو، بلوار کتابخانه ملی برگزار می‌شود
آرشيو اخبار

بازگشت
نظرات كاربران
ارسال نظرات

نام:
ايميل: (نمايش داده نمي شود)
توضيحات:

تصویر امنیتی
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.